Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú elhagyja értem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elhagyja értem a barátnőjét, velem is megteszi? Vagy ez alól én kivétel lehetek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy sikerül magamba bolondítanom, akár akarat nélkül is.
2014. ápr. 30. 00:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Veled is meg fogja tenni. Nem leszel kivétel. (tapasztalat, csak lánnyal) :)
2014. ápr. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
semmi sem tart örökké
2014. ápr. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

egyáltalán nem biztos, hogy téged is el fog hagyni.

ha valaki másba beleszeret, miért kellene a barátnőjével maradnia?

csak mert ő a barátnője, és most már sohasem hagyhatja el?

vagy csak a barátnője hagyhatja el őt?

nem értem ezt a logikát.

2014. ápr. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Ez attól is függ, bár úgy gyanítom, hogy fiatalok, így kb. 90%, hogy veled is megfogja tenni. De ne izgasd magad rajta, egy fiatalnak az a dolga, hogy ne maradjon még egy helyben egy társ mellett meg, hanem éljen, tény, hogy ezt tisztességesen is lehet csinálni.

Azért én a helyedben megmondanám a fiúnak, hogy lehetett volna a másik lánnyal tisztességesebb. Hátha tanul belőle vmit.

2014. ápr. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3as: én is hasonlóképpen gondolom. Egyébként a sztori az, hogy az elejétől kezdve szimpatikusak vagyunk egymásnak. Flörtöltünk csak ugye én nem tudtam hogy neki van barátnője tehát elég rendesen közeledtem és nyitottam felé.aztán mikor kiderült távolságtartóbb lettem ez miatt. Ő ezt észrevette, és egyből levágta mi a bajom. Erre ő szakított a barátnőjével konkrétan miattam/értem. Most meg nem tudom mit csináljak simán beletudnék szeretni ebbe a srácba, sőt màr elég közel járok hozzá. Olyan szerelem első látásra szagú a dolog mindkettőnk részéről.
2014. ápr. 30. 01:08
 6/16 A kérdező kommentje:
Én 21 ő pár évvel idősebb nálam.
2014. ápr. 30. 01:10
 7/16 anonim ***** válasza:

Csak a sajat tortenetem.

Nalam ugyanez volt. Megismerkedtunk, talalkozgattunk, nem tudtam, h van vkije. Csak mire egymasba szerettunk. Aztan elhagyta a baratnojet ertem. Es 3 ev mulva majdnem ugyan ugy engem is. :)

Szerencsere! :)

persze nem mondom, h ez lesz, de van ra esely.

2014. ápr. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha elhagyta, akkor szabad a pálya, ezerszer korrektebb, mintha a barátnő mellett találkozgatna veled és csak akkor lépne, mikor már tuti...

Egyébként sokszor van úgy, hogy valaki nem tud kilépni egy rossz kapcsolatból, csak ha jön valaki más.

Én már házasságot is láttam így felbomlani és új kapcsolatot kezdeni, az új házasság azóta is tart (jó pár éve).

2014. ápr. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a veled is ezt fogja tenni -> baromság.


Tény, hogy semmire sincs garancia. Az se tuti, hogy ma nem üt el egy autó. Most akkor nem menjek ki az utcára?


Elmúlik a szerelem. Elmúlott, ő lépett, fair volt, se nem hülyített, se nem hazudozott a barátnőjének, se nem csalta meg, illetve sorolhatnám.

2014. ápr. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szerintem érted hagyja el, hanem azért, mert nem szereti már, és figyeli az új lehetőségeket. ha megtetszel neki, viheted a nyereményt. és amíg téged szeret, addig nem fog elhagyni "másért".
2014. ápr. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!