Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú elhagyja értem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elhagyja értem a barátnőjét, velem is megteszi? Vagy ez alól én kivétel lehetek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy sikerül magamba bolondítanom, akár akarat nélkül is.
2014. ápr. 30. 00:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nem érted hagyja el,

ez az eleje

2014. ápr. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a mostani feleségem miatt szakítottam az exemmel.

Szerintem a fenti mondatban benne van minden. Persze ez sem törvényszerű.

2014. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 kolosszus22 ***** válasza:
Nem biztos, hogy meg fogja, de benne van a pakliban, te sem vagy kivétel, ha beléd szeret és te leszel az igazi akkor nem teszi meg, ha nem te leszel tovább áll.
2014. ápr. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utólag komplett bevallotta hogy értem hagyta ott a nőjét.
2014. ápr. 30. 09:02
 15/16 anonim ***** válasza:

nem értem, hol itt a kérdés?

a fiú tisztességesen játszik.

miattad áldozatot vállalt.

most mit érdemel? hogy elutasítsd, mert tisztességes volt és nem játszott kettős játékot?

a barátnőjének is jobb, hogy ha nem szereti, akkor elhagyja.

nem megcsalja, nem marad vele úgy, hogy nem szereti, stb.

ilyen az élet. a párkapcsolatok felbomlanak, újak kezdődnek.

ha a tietek nem működik, valamelyikőtök szakítani fog.

DE nem emiatt!!

2014. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
54%

van olyan szerelem, legalábbis olyan szakasz, mikor mutogathatnának neki bármilyen top csajt, akkor se lépne az irányába. nem azt mondom, hogy megkívánni nem lehet. nem tudom, nem vagyok férfi.

mikor én szerelmes vagyok, nem kívánok más faszit. nem fantáziálok más fasziról. nem érdekel, hogy ki mindenki nem lehet az enyém azért, mert foglalt vagyok.

2014. ápr. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!