Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek?! Mit csináljak?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niko or Nikky kérdése:

Mit tegyek?! Mit csináljak?! Bejöhek neki?! Tanácsokra van szükségem, jó sokra!

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akivel,mindennap találkozom,látom amikor a suliba megyek meg jövők hazafele,ő ekkor mindig kutyátsétáltat,és nagyon megkedveltem,sőt azt hiszem beleszerettem!? <3 :)) De viszont annyira jól még nem ismerem,még a nevét sem tudom... :( :o !? Múltkor mikor a barátnőmmel jöttem hazafele,akkor(nem ez az első alkalom) rám nézett,de nem is tudom milyen nézéssel,aztán elment az emeletes házaknál,és mi megálltunk mert a barátnőmnek kikötödött a cipője,de mor elindultunk volna,a házmögül vissza nézett,és rám nézett..!? És egyre többet szokott rám nézni,de csak a távolban...,és még egyszer se szólított le?! Az LB-m szerint lehet,bejövök neki... Így tehát összeszedtem tegnap minden bátorságomat,és megakartam szólítani,de nem volt ott... :( ;(
2014. máj. 1. 09:54
 1/4 anonim válasza:
Hány éves vagy ?
2014. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy valamit árulj el kérlek...hogy a manóba tudsz beleszerelmesedni valakibe akinek a nevét se tudod????? 14/L
2014. máj. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

13 leszek május 31-én,de a koromhoz képest idősebbnek nézek ki? ;)

Nem tudom..,a közelébe zavarba vagyok,izzad a tenyerem,meg elpirulok,valamikor elvörösödök,majdnem olyan vagyok mint az egyik barinőm,aki oltárira bele esett az osztálytársunkba,komi,elvörösödik ha csak a nevét hallja,és hátra felé megy,csak azért,hogy ne nézzen bele a szemébe... én azért ezt nem csinálnám,mert ukrta ciki lenne...,főleg az útcán...,na mind1 nagyon eltértem a tárgytól....

2014. máj. 1. 10:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon éretlen vagy még. Ez nem szerelem drágám ;)
2014. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!