Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy párkapcsolat (szerelem, szex) segítene rajtam, hogy ne legyek annyira stresszes? 20L

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 20:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Van hobbid?
2014. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A szex helyett inkább tanulj nyelvet hogy külföldön el tudj helyezkedni. Ez az első lépés a stresszmentes élethez. :)
2014. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Külföldön életed végéig csak egy bevándorló leszel, és ezt mindenhol érezni fogod. Elég sok helyet megjártam, és inkább maradok a kicsit sárga, kicsit savanyú, de a mienk opciónál :)
2014. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ne kérdezd, csináld!

20 éves vagy, miért kell neked ok, hogy kapcsolatod legyen?

2014. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Túl lehet élni havi 1.5 millió nettóval amit jobb esetben megkereshetsz külföldön. Persze nem Londonban takarítással. Esetleg találsz egy kedves külföldit akivel nem a kukázással összekötött nyugdíjas éveket fogod eltölteni mint itt.
2014. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Írtam Neked privit, kérlek olvasd el.

2014. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

4 nyelven beszélek, + a magyar, kettős állampolgár vagyok és jelenleg külföldön élek és tanulok.

Am nem igazán van hobbim... este leszoktam járni futni, az annak számít? Bár persze nem egy társaságközpontú időtöltés ez se. Bulihelyeket meg már meguntam, sok a tizenéves.

A barátaim is egyre többet kockulnak otthon, beszippantja őket a könyv :/

2014. máj. 1. 21:11
 18/21 anonim ***** válasza:
Az nagyon nem hobbi. Megkérdezhetem, melyik országban laksz? :)
2014. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Akkor jó úton jársz. :) Szerintem nagyon fárasztó ez a párkapcsolati dolog már. Minden sikerülhet ha lazán és pozitívan állsz hozzá mint ahogy írták előttem. Gondolj arra hogy de jó lenne egy kedves és értelmes társ és fel is fog bukkanni. A szex önmagában olyan mint az alkohol, önmagában csak rövid időre oldja meg a dolgokat.
2014. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

21:04


Inkább leszek egy kinézett bevándorló aki jól él, mint egy őshonos ki épp éhen nem hal.

2014. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!