Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok szoktak hónap forduló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szoktak hónap fordulóra venni valamit a barátjuknak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Az elején én vettem a páromnak, de csak ilyen kis apróságot. Aztán már csak a félév, és év fordulókat ünnepeltjük. Sok lenne minden hónapban adni valamit.

20L

2014. máj. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A házassági évfordulót szokás megünnepelni. Bár a mai komolytalan kapcsolatoknál már örül az ember, ha egy hónapig kitart a dolog.
2014. máj. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nőként soha életemben nem vettem és nem is kaptam semmit hónapfordulóra. Minek? Amit esetleg ünnepelnek az az évforduló, de nem hónap meg félévforduló, mert ilyet is hallottam már.

Nem mellesleg egy több, mint 8 éve tartó kapcsolatban vagyok, szép lenne, ha minden hónapot ünnepelnénk...:)

2014. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Maximum a legelején de csak ilyen apróságot csoki stb. Fél év után már nem számoltuk.
2014. máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kinél mi....


Mi nem szoktunk, fél évesre elmentünk étterembe....

Éveset szoktuk tartani, de ajándekot akkor sem szoktunk adni.

Hónapfordulókor annyit szoktunk, hogy azt mondjuk a "napunk" van, ha épp iszunk valamit akkor emeljük rá pohatprunkat..ennyi..

Idén lesz a6 éves fordulónk, és 1 éves házassági:)

2014. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De anyósomék 7 év után is minden hónapban készülnek egy aprósaggal..

Semmi extra:

Különleges szappan, csoki, ital, stb...


5.

2014. máj. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi a mai napig szoktunk írni a másiknak smst vagy reggeli úgy köszönni a másiknak hogy boldog hófordulót. (6+éve vagyunk együtt)
2014. máj. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!