Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem nagyon gaz? Ferfi az ilyen?

Figyelt kérdés

Szoval, a baratom 19 eves. Oszinten, halalkomolyan, nem elfogultsag, de egy iszonyat jo pasi, izzadtan, kocos hajjal, szorosen, faradtan, mindenhogy nagyon szexi. :3

En ugy vagyok vele, hogy nem kene semmit csinalnia magaval az alap emberi dolgokon kivul, mert nekem ugyis nagyon tetszik, de nala bekattant valami, amiert a kovetkezoket muveli : borotvalja a labat(!!), mondvan, o igenyes, reggel, kb. 2 orat tolt a tukor elott, beleertve, hogy gondosan keszitse el a hajat, hogy magara locsoljon 10 liter Paco Rabannet, hogy borotvalkozzon, hogy nemtudom, tobb ruhaja van, mint nekem (az enyem kb. egy teli gardobszekreny, na akkor....)telen gyakran megfordul szoliban (jo, mondjuk nem az a fajta, aki narancssargara egeti magat, de azert megis....), es meg sorolhatnam.....

Emelle meg gondosan ki is van gyurva, amit amugy nem banok, de ha mindent osszevetunk, komolyan, neha mar igenytelennek erzem magam mellette.

Probaltam mar finoman ravezetni dolgokra, hogy nem kell annyi kolni, anelkul is nagyon illatos, meg ne vegyen hetente ket par uj cipot, eleg havonta, meg hagyja mar ezt a labborotvalos hulyeseget, felesleges, de cseszik ra...

Nem tudom mit csinaljak, nyilvan a sajat elete es a sajat teste, azt csinal magaval, amit akar, de en nem egy Ken babat akarok magam melle....aggodok, hogy eljon az az ido, amikor sajat maga fontosabb lesz, mint a kapcsolatunk, es nem szeretnem elvesziteni. (egyebkent 8 honapja vagyunk egyutt)

Szerintetek mit kene tennem, ti mit gondoltok errol? Hagyjam ra a dolgot? Vagy mit tegyek?

Elore is koszi, 18L


2014. máj. 2. 10:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Lehet...

de mivel erről gondolom még senkivel nem tudott nyíltan beszélni, így nem tudhatod.

Az is lehet, hogy a közvetlen környezete van rá ilyen hatással. Népszerűség pedig nem jelent biztonságérzetet, lehet, hogy éppen a népszerűség az, ami miatt ilyen kényszeres dolgai alakultak ki, esetleg megfelelési vágy..

2014. máj. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Azt viszont, hogy nem szeretem, kikerem magamnak. Bar nem tartozik senkire, de akkor elarulom : tipikus ribizli voltam elotte, sorra dobaltam el a kapcsolataimat masokert, elofordult, hogy csak azert voltam egy fiuval, mert kenyelmes volt a kapcsolat. Szegyenlem, de igy van.

8 honapja ra sem neztem mas fiura, nem is akarok, mindent megad nekem, amire vagyom, (es itt nem az anyagiakra gondolok), 3 evig tepert utanam, es csak most lattam be, hogy 3 evet elpazaroltam az eletembol, mert vele kellett volna lennem!!!

2014. máj. 2. 10:37
 13/26 anonim ***** válasza:
63%

ha szeretnéd nem kérdőjeleznéd meg a férfiasságát! különösen, hogy mindent megad, a mérete is jó és férfiasan néz ki. semmi okod nincsen megalázni


mutasd meg neki a kérdést, örülni fog!

2014. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Oke, dontse el egy olyan ember, hogy szeretem-e, aki semmit nem tud az egesz kapcsolatunkrol. Ez tok rendben van, tenyleg.
2014. máj. 2. 10:47
 15/26 anonim ***** válasza:
88%
a szeretethez tisztelni kell a párod. nem tiszteled tehát nem szereted
2014. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Te emiatt szereted. Te neked fogalmad sincs az igazi izzadságról:D Ez egy selyemfiú. Nem fog büdös lenniXD Te pont amiatt szereted és most zavar.
2014. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

MEg az Ő pénze arra költi amire akarja.Attól még férfi hogy ad magára.

Én is adok magamra nő vagyok bár igen amikor vásárlási mániám volt akkor nekem is problémáim voltak a kapcsolatommal.

Parfüm mániás voltam és cipőket vettem most is megtenném de attól még nő vagyok. ő meg férfi és tetszeni akar másoknak vagy saját magának.Lehet valaki másnak akar bizonyítani? Amúgy jártam ilyen fiúval ő csak saját magát szerette többet nem járnék ilyennel.

2014. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
páwa, páwa, páwa....
2014. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Írtad,hogy focista... nincs több kérdésem:D
2014. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Elkúrtad..
2014. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!