Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem nagyon gaz? Ferfi az ilyen?

Figyelt kérdés

Szoval, a baratom 19 eves. Oszinten, halalkomolyan, nem elfogultsag, de egy iszonyat jo pasi, izzadtan, kocos hajjal, szorosen, faradtan, mindenhogy nagyon szexi. :3

En ugy vagyok vele, hogy nem kene semmit csinalnia magaval az alap emberi dolgokon kivul, mert nekem ugyis nagyon tetszik, de nala bekattant valami, amiert a kovetkezoket muveli : borotvalja a labat(!!), mondvan, o igenyes, reggel, kb. 2 orat tolt a tukor elott, beleertve, hogy gondosan keszitse el a hajat, hogy magara locsoljon 10 liter Paco Rabannet, hogy borotvalkozzon, hogy nemtudom, tobb ruhaja van, mint nekem (az enyem kb. egy teli gardobszekreny, na akkor....)telen gyakran megfordul szoliban (jo, mondjuk nem az a fajta, aki narancssargara egeti magat, de azert megis....), es meg sorolhatnam.....

Emelle meg gondosan ki is van gyurva, amit amugy nem banok, de ha mindent osszevetunk, komolyan, neha mar igenytelennek erzem magam mellette.

Probaltam mar finoman ravezetni dolgokra, hogy nem kell annyi kolni, anelkul is nagyon illatos, meg ne vegyen hetente ket par uj cipot, eleg havonta, meg hagyja mar ezt a labborotvalos hulyeseget, felesleges, de cseszik ra...

Nem tudom mit csinaljak, nyilvan a sajat elete es a sajat teste, azt csinal magaval, amit akar, de en nem egy Ken babat akarok magam melle....aggodok, hogy eljon az az ido, amikor sajat maga fontosabb lesz, mint a kapcsolatunk, es nem szeretnem elvesziteni. (egyebkent 8 honapja vagyunk egyutt)

Szerintetek mit kene tennem, ti mit gondoltok errol? Hagyjam ra a dolgot? Vagy mit tegyek?

Elore is koszi, 18L


2014. máj. 2. 10:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
NBI páwa?
2014. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ez jó "focista nincs több kérdésem" XD
2014. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
ha azt a gagyi Paco Rabannet használja amivel minden 2. proli fújja magát akkor mégse lehet annyira igényes
2014. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
# 12 mondjuk ez nem is volt kérdéses, hogy ribizli vagy, ha ilyen "focista"(Magyarország meg a focisták... hahaha, inkább divatmajmok) páwá-val összeálsz
2014. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
kamu kérdés, valami kislány megint álmodozik mint tegnap
2014. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A legtöbb focista ilyen::D Én azért nem is focizok már csak néha nézem demár azt se nagyon a divatbu@iknak van már a foci is "kitalálva". Akiknek nagy az egójuk. Biztos nem hegesztőnek vagy vagy villanyszerelőnek tanul és nem is végez gondolom fizikai munkát.:D Ha igen akkor bocsánat. A legtöbb lány ahogy te is az ilyen mindennap "fésüli" a haját rózsaszín pólóba járó meg télen is napszemüvegben járó fiúkra buktok, akik még (gondolom én) kalapácsot se fogtak még a kezükbe az életük során, tehát nagyon sok férfias dolgot csinálnak.:D:D 21/f
2014. máj. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!