Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm akar tetkót csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm akar tetkót csináltatni magának de nekem nagyon nem tetszik egy lány testén a tetkó. Mit tegyek, próbáljam meg lebeszélni?

Figyelt kérdés

Mindketten 20ak vagyunk.

Tudom, hogy ő nagyon szeretnéd de nekem tényleg nem tetszik...nem tudom mit tegyek. :/


2014. máj. 2. 14:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább természetes véleménykülönbség, 11-es, nem? :)

Szó nem volt intoleranciáról abban, amit leírtam, sőt. Említettem, hogy minden további nélkül ápolnék egy ilyen személlyel normális baráti kapcsolatot, csak életem párjának nem őt választanám.

Ezen logika mentén ha valaki akár tudatosan akár tudat alatt a barna hajú-barna szemű férfiakra/nőkre bukik, akkor ő is intoleráns. Pedig ez nem igaz, egyzerűen neki csak más az ízlése.


Kicsit úgy érzem, mintha számodra azok lennének az intoleráns emberek, akik nem azon a véleményen vannak, mint te.

2014. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*Javítok, 10-nek szántam a mondókám.
2014. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#11 Nagyon jól rávilágítottál a hozzáállás helytelenségére! Emelem kalapom. Igyekszem majd javítani az attitűdömön.
2014. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem fogadd el ha szereted. Nem a tetkóját fogod szeretni, hanem őt magát. Ha ilyesmin civakodtok nem ér az egész semmit. Az élet túl rövid ahhoz, hogy hülyeségeken veszekedjetek. fogd fel pojénossan én azt mondtam a nejemnek hogy akkor a kezem lenyomatát tetováltassa a popsijára hogy becsípve is tudjam hol kell megfogni... minden felfogás kérdése. Szerintem engedd és szeresd és ismétlem nem a tetkóját kell szeretni!!!!! hanem őt magát:)))))
2014. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!