Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is "dúrván" szóltam be a páromnak?

Figyelt kérdés

Párommal van két gyerekünk, szeretetben élünk.

A lényeg: Ma mentünk az utcán és beszélgettünk. Egyszer csak azt mondtam a páromnak, hogy borzasztó, hogy egy mondatot sem tud mekegés nélkül elmondani. Szerinte én ezzel megbántottam őt. Mit tegyek, ha már tényleg idegesít a mekegése?


2014. máj. 2. 21:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
*orvoshoz
2014. máj. 2. 21:51
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem tudja rendesen kimondani a szavakat. Pl: ti ti ti ti tied
2014. máj. 2. 21:54
 13/22 anonim ***** válasza:
Tehát dadog?
2014. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
az nem mekegés.dadogás,arról nem tehet....
2014. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok,

A dadogás, beszédzavar sokszor pszichés probléma, nem logopédiai. Egy betegség miatt bántani a saját férjedet egy undorító dolog, inkább mellette kellene állnod, nem lecseszni. Éppen elég neki gondolom megküzdeni a világgal így, egy szimpla bevásárlással, bankban...stb.

Férjed helyében elgondolkodnék azon, kit vettem el...szép kis felesége van, hogy még ezt a problémáját is kispécézed és a szemére veted, nyilván empátia, kommunikációs képességek nálad 0.

2014. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést..mi az a mekegés? Vagy dadog? Azt meg gondolom mikor megismerted akkor is csinálta és nem tud tenni ellene. VAgy nem igazán értem. Ha dadogásról van szó és felidegesített valamivel és ezzel tudtad csak piszkálni akkor minimum a bocsánat kérés és máskor számolj 3-ig mielőtt mondasz valamit.
2014. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
nem veszitek észre hogy csak trollkodik?
2014. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%

Hogy látod, mi a baj ezzel a kérdéssel?


Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció

2014. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

elég volt megvárni hogy a kérdező is hozzászóljon párszor, akkor már látható volt.

én már jelentettem is.

azt csinálják az ilyenek, hogy nem elég hogy kiírják a már úgyis feltűnő kérdésüket, de még közben is generálják a feszültséget!

biztos hosszú hétvége és unalom van, mert nincs iskola!

2014. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretetben élünk." "Nem tudom elviselni..."

Szerintem itt valami nem stimmel.

Igen, dadog, amiről nem tehet, te meg bunkó voltál vele.

Ja, és "durván" rövid u-val.

2014. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!