Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is "dúrván" szóltam be a páromnak?

Figyelt kérdés

Párommal van két gyerekünk, szeretetben élünk.

A lényeg: Ma mentünk az utcán és beszélgettünk. Egyszer csak azt mondtam a páromnak, hogy borzasztó, hogy egy mondatot sem tud mekegés nélkül elmondani. Szerinte én ezzel megbántottam őt. Mit tegyek, ha már tényleg idegesít a mekegése?


2014. máj. 2. 21:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerinted nem érzi magát elég kellemetlenül nélküled is,hogy dadog? De neked még rá kell tenni egy lapáttal. Neked nem esne rosszul? Érzéketlen b.nkó vagy! Párodat sajnálom nagyon,hogy ilyen párja van.
2014. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mikor elolvastam a kedest mar akkor rajottem, hogy troll vagy...
2014. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!