Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az esélyek egy olyan lánynál, akivel egy albérletben lakok és van pasija?

Figyelt kérdés

Sajnos az a helyzet, hogy kezdek többet érezni a lakótársam iránt, akivel nemrég költöztem össze. Már az első találkozásnál éreztem, hogy kedvelem, de miután megtudtam hogy van barátja, gondoltam ha más nem, legalább lesz egy kedves, jófej lány 'haverom'.

Ez így is lett. Miközben beszélgetünk, nagy meglepetésemre több dologban is hasonlítunk és most nem csak az elnagyolt dolgokra gondolok, hanem kimondottan apróságokra is, illetve hogy nem csak egyszerűen ugyanazokat a dolgokat szeretjük, hanem ugyanazért, ugyanúgy. Sokszor azon járt a fejem, hogy nem-e valahogy utánam nézett neten és csak be akar-e vágódni, hogy ennyi egyezés van.

És imádok vele beszélgetni, legszívesebben békén se hagynám (persze azért nem így teszek, semmi tolakodás nincs részemről), úgy veszem észre ő is szeret velem és néha úgy érzem, hogy talán őneki is megfordulnak hasonló gondolatok a fejében. Néha azon veszem észre magam, hogy alig várom, hogy otthon legyek vagy ő otthon legyen.

Nem tudom mit kellene csináljak, gondoljak vagy várjak. Úgy érzem, mintha a lelkem párját találtam volna meg. Szomorú vagyok amiatt, hogy rosszkor, rossz időben ismertem meg és nem tudom mit várjak ettől a szituációtól. Úgy érzem mellette tuti nem fogok más lányt észrevenni körülöttem és hogy olyan kincsre leltem, amiért megérné még akár várni is (sajnálatosan én alapból tiszteletben tartom mások kapcsolatait, szóval neki kellene éreznie, hogy olyan csávót fogott-e a ki, aki megérdemli őt).


Persze ott van a lehetőség, hogy ez az egész csak illúzió, igazából csak egy barátságos, közvetlen lány.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Várható, hogy jóra fordulnak a dolgok?



2014. máj. 2. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy kis pia, mély őszinte beszélgetés és a tiéd is lehet akár!
2014. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te hallod! Ha a lakótársad meglássa ezt a kérdést tuti rád ismer majd.
2014. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bakker, ez teljesen olyan, mintha rólam írták volna :)

Mondjuk nekem nem lakótársam a lány, sőt más városban élünk, amikor még az ő városában éltem, közös hobbi kapcsán találkoztunk, és aztán a csoporton kívül is jóban lettünk. Mondjuk én már beszéltem vele erről, és kedvesen de elutasított(neki most nincs barátja, nem is értem, hogyan lehet ez:).


Szóval félig beletörődtem, de a szívem majd megszakad, mert szerintem tutira összeillünk :D

2014. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy most kellene valahogy ezt lefixálni magamban, amíg nem válik szerelemmé a dolog, mert utána nem tudok majd hova menekülni.
2014. máj. 3. 01:24
 5/11 A kérdező kommentje:
#2: Igen, erre én is gondoltam, de direkt ezért nem írtam semmi konkrétumot. :) Meg kicsi annak is az esélye, hogy pont feljön kérdéseket olvasgatni.
2014. máj. 3. 01:30
 6/11 anonim válasza:
Barátság extrákkal :3
2014. máj. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van, amikor az ember továbblát az ösztönből fakadó dolgokon. Nagyon ritkán, de van :). Ez is olyan.
2014. máj. 3. 14:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Szakított a barátjával. Azt hiszem a többi már csak rajtam múlik. :)
2014. máj. 4. 23:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Sok szerencsét

Ne kapkodd el, az idő neked dolgozik

2014. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És meddig kell dolgoznia az időnek? Úgy érzem teljesen belehülyültem a lányba, legszívesebben elmondanám neki mit érzek.
2014. máj. 9. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!