Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi esélyét látnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi esélyét látnátok annak, hogy az akivel majdnem össze jöttél de már egy hónapja nem beszéltetek, mert rosszba vagytok véletlen neked írjon?

Figyelt kérdés

Írt facen nekem,hogy na mi van?:D

De màr egy hónapja nem beszéltünk..mert rosszba vagyunk..és elkezdi utàna,hogy hupika nem ide xd

Szerintetek is véletlen írta? Pont nekem? Vissza se írtam rà...


2014. máj. 2. 23:39
 1/3 Költőnő? ***** válasza:
Nekem skypeon volt már ilyen.
2014. máj. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon átlátszó, azt várja , hogy reagálj. Facen elég nehéz véletlenül ráírni valakire, kivéve , ha veled beszélt ott utoljára, mert akkor az az üzi van legfelül. De egy hónap alatt ez nem valószínű...
2014. máj. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pont így jártam, de mi nem azért nem beszéltünk már, mert rosszba lettünk, csak így akartam elfelejteni.E Én egy harmadik tagról írtam annak aki a nagy ideálom volt, hogy meg akar ölelni, és egy szomorú szmájlit. Utána meg, hogy nem nem neki akartam. De az én esetemben tényleg nem neki akartam, hanem egy barátnőmnek, akinek az utóbbi időben elmesélem minden szerelmi dolgomat. Csak hát annyira berezzentem attól, hogy el sem felejtettem őt, már egy másik valaki meg akar ölelni, meg annyira hiányzott ő, hogy a gondolatomban volt. És mivel a chat listában ő és a barátnőm pont egymás után vannak, ő meg pont akkor lépett be, mikor rákattintottam volna a barátnőmre, az lecsúszott, és meg megírtam a dolgot a srácnak. Kedvesen válaszolt, mondta, hogy semmi baj. :) Hat sort írt, ebből 2-3 szmájli volt. De én nagyon kegyetlenül leégve éreztem utána magam 2 napig, mert közbe egy másik hasonló kis bakit csináltam egy 3. sráccal. :) (L)
2014. máj. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!