Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a srácok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a srácok? Miért kell még a volt barátnő után futni, ha új kapcsolatod van?

Figyelt kérdés

nagyon szomorú vagyok, becsapva érzem magam. a barátom miatt. előttem volt egy barátnője, kb 2 hónapig kavartak, semmi egyéb nem történt köztük, a csaj szakított vele. a barátom persze fél évig még futott utána, a csaj nem bírta (vagy nem is akarta?) levakarni.


aztán valahogy csak túllépett a srác, és összejött velem, 2 éves a kapcsolatunk. eleinte nehéz volt, sokszor beszélt a volt csajról, de aztán az is megszűnt.


a napokban észrevettem hogy chatelnek, én pedig kérdőre vontam hogy mi ez. a lényeg az hogy kiakadt, nem tudja miért csinálta, még nem tudta elfelejteni a láynt, én pedig nagyon elkeseredtem, és szakítottam vele.



kierőszakolta hogy beszéljünk, az konkrétan annyiból állt hogy sírt hogy ne szakítsak vele, ő engem akar, és csak sírt.

aztán nem tudtam mit tegyek, adtam neki még egy lehetőséget, hogy szépítsen, de akkor teperjen, mert utólag nézve az a két év teljesen értelmét vesztette számomra, azután hogy megmutatta a beszélgetésüket.



csak így megint úgy érzem hogy én voltam az aki elviseli hogy a másik hülye. eddig teljesen normálisnak tartottam a barátomat, de még benne is csalódtam- hiába adtam még egy esélyt, nem nagyon látok változást, csak 1-2 napig volt kedves, aranyos, mint amilyennek mindig is kellene hogy legyen- aztán folyton kérdezi hogy jó úton halad-e, hogy megbocsássak neki.

valójában folyton azon rágom magam hogy tehetett velem ilyet.. asszem ezt nem fogja elfelejtetni velem.


nem értem mivel érdemeltem meg hogy ennyire megbántson. ez az ami fáj nagyon, hogy egyáltalán nem szolgáltam rá erre.


Srácok miért csináljátok ezt?! előre is köszi


2014. máj. 3. 15:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
próbáltam a volt barátnőt is okolni, hogy minek szórakozik, ha egyszer ő dobta el magától a barátom, minek beszélgetnek, de a fő bűnös a barátom természetesen..
2014. máj. 3. 15:44
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy srácról van szó, nem az összesről.
2014. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy srácról van szó, nem az összesről.
2014. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts kérlek. Kifogtál 1-et, aki épp nem százas az irányodban.

Neki a másik volt a fontos, te csak jöttél, és elfogadta. Mert hát ha kínálkozik egy lány, hülye lenne nem bólogatni.

Továbbra is a másik vonzotta, te csak kielégítetted az addigi vágyait.

De nem fog megváltozni az irányodba, most adtál új esélyt, és látod, hogy változott volna?

2014. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ó én kérek elnézést, miért csinálja ezt az én kapcsolatomban a srác?
2014. máj. 3. 15:50
 6/14 anonim ***** válasza:
# 5 Máris sokkal jobb! :-)
2014. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
gratulálok, ha ilyen apróságokon puffogsz hogy mi a kérdés, szerencsétlen életed lehet-lesz
2014. máj. 3. 15:57
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem csak hiszed hogy ismerted de végig ez volt benne. Aztán most jön a sírással, érzelmi zsarolás. Amit persze elfogadsz mert továbbra is vele akarsz lenni a nemtudommiért.

Ha igazán csak téged szeretne, ilyen nem fordult volna elő.

2014. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bence_ ***** válasza:

Ha boldog voltál vele akkor miért lett volna értelmetlen ez a két év?

Ha meg boldogtalan akkor te éltél 2 évig egy boldogtalan kapcsolatban. Nem most lett boldogtalan.

Csalódni magadban tudsz, nem benne. Ő mindig ilyen volt.Hiszen ő,Ő! Csak te félre ismerted.

Amit csinál az emberi tulajdonság. Szereti ha szeretik. Szereti magát, neki ez jó, hogy te szereted. Közben vágyakozik a csaj után. Akinek szintén jó, hogy van egy ölebe.

2014. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján neked sem túl rózsás a szerelmi életed.
2014. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!