Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha a fiú 3,5 évvel fiatalabb a lánynál?

Figyelt kérdés

Tudom, nem megszokott, de ti mit gondolnátok erről, ha ismernétek egy ilyen párt?


19/L


2014. máj. 3. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hogy szerencsés a fiú, és éretlen a lány
2014. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Semmit.

Mazlis gyerek.

2014. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#1 Tökéletesen leírta.. ennél jobban nem is lehet megfogalmazni :D
2014. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy egy különórán ismerkedtek meg Manoka! :D

Semmit, máker a srác.

2014. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy jo neki: |
2014. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért éretlen a lány? Miért tartanátok annak?
2014. máj. 3. 19:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert akármilyen komoly is a srác 15,5 évesen, végső soron akkor sincs még azon a szinten, hogy komoly párkapcsolatot létesítsen egy korod béli lánnyal. Normál esetben egy 15 és egy 19 éves ember életvitele, céljai, álmai, stb. merőben különböző. Te ott vagy a felnőttkor küszöbén, ő még egy kamasz. Ideig-óráig működhet a dolog...
2014. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
semmit. manapság egyre több ilyen esettel találkozni. egyre gyakoribb, hogy tizenéves fiú van huszonéves lánnyal
2014. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz tartós.
2014. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy nem lesz tartós, ki tudja. De egy próbát szerintem mindenképp megér. :) Én úgy gondolom, ez csak most ennyire szembeötlően sok különbség. Ha ő lenne 20, én pedig 24 éves, akkor már egyáltalán nem mondanám húzósnak.
2014. máj. 3. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!