Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért az elérhetetlen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért az elérhetetlen férfiak vonzanak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a szerelmes típus, de azért én is vonzónak tudok találni pár embert. A gond csak az, hogy akikre vágyom, általában nem elérhetőek a számomra:

Az egyikük 6 évvel idősebb nálam (én 17 vagyok, így kicsit necces is a dolog), több éves kapcsolata van, egy 3 napos programon ismerkedtünk meg, nagyon szimpatizált velem, közeledett felém, nekem meg teljesen megtetszett. De a 3 nap után sosem találkoztunk vagy beszéltünk, ő tovább éldegél a barátnőjével, én meg 1 év után sem tudom elfelejteni. A másik egy 2 évvel idősebb srác (akivel 4 mondatot beszéltem eddig, de szeretném megismerni, de nem tudom, hogy tegyem ezt, félek, hogy visszautasít, mert nem vagyok túl jó neki) és ráadásul nemsokára elköltözik a városból a továbbtanulás miatt, de a nyarát még itthon tölti.

És a házas emberek is ide sorolhatóak, holott tudom, hogy SOHA nem kezdenék velük a felségük miatt.

Annyit még tudni kell, hogy nagyon súlyos önértékelési gondjaim vannak, mert duci vagyok. Emiatt lehetséges az, hogy olyan férfiak tetszenek, akiktől valószínűleg sosem fogok elutasítást kapni, mert annyira nehéz lenne velük bármilyen nemű kapcsolatot is kialakítani? Vagy szerintetek mi lehet a probléma?

Előre is köszi a válaszokat! :)



2014. máj. 4. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Magabiztosságtól jó lesz a kisugárzásod, vagy mi. Szóval elsősorban azt kéne erősítened illetve elhitetned magaddal hogy jó csajszi vagy

(jó ez most furán jön le, én is lány vagyok csak egy kicsit idősebb mint te, de ha ez megnyugtat nekem egyáltalán nem tetszik ha egy pasi tök vékony, az tetszik ha kicsit husis, persze nem nagyon csak egy kicsit. Biztos vagyok benne, van ilyen férfiban is.)

Én azt mondom, ragadd meg az alkalmat és ismerd meg. Visszautasít és? jön a következő. Ne add fel. Annyi különböző ember van a világon biztos találsz magadnak valakit aki a legjobban hozzád illik. :)

2014. máj. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem szabadna az embernek azt éreznie, h kevesebb másnál.

Gyakorlatilag ezt nehéz megvalósítani. De végülis honnan tudnád, h nem jössz be neki? Nem lehet más fejével gondolkodni, pláne nem más neműekével.:D

Az meg, h olyanok tetszenek, akikkel lehet nem illesz össze... Én is mindig így vagyok, vagyis ezt gondolom. Ennek nem lehet parancsolni...

2014. máj. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szelepke ***** válasza:

Nemlátok összefüggést az ízlés,és a testalkat között..

Az átjött,hogy félénkebb vagy,de nemértem hogy miért az életkor az elsődleges szempontod (kinézetről egy szót sem írtál)

Tudod te hány pasinak tetszenek jobban a molettebb lányok?

El sem hinnéd..A visszautasítástól pedig nemkell félni,lesz bőven az életedben pro és kontra.

Azt tudom tanácsolni,hogy "adj jeleket" a kiszemeltnek,és várd meg amíg ő közeledik.

2014. máj. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Az a gond, hogy nem tudom magam szépnek gondolni, mindig csak elutasítást kaptam, mindenhol azt látom, hogy a fiúk a legvékonyabb, legtökéletesebb alakú lányokat keresik, még akkor is ha az arcuk nem is szép, vagy rettenetesen buták.

Egyébként ápolt vagyok, a ruháim mindig dicsérik, mert nem átlagosak, művészlélek féle vagyok, jól tanulok, művelt vagyok, viccesnek tartanak, de mégis úgy érzem, hogy ezek a dolgok eltörpülnek a fiúk szemében vagy észre sem veszik őket, ha 166 centi és 75 kiló vagy (arányosan elosztódva a felesleg)...

2014. máj. 4. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!