Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok kilépni a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kilépni a kapcsolatból, mert terrorban tart és ver a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve volt autóbalesete. 8 napig kómában volt, sérült az idegrendszere is. A balesete után szinte sírva kért az anyukája, hogy költözzek oda hozzájuk, mert a barátom nem akart / tudott elviselni senkit maga körül.


Kb. 3 hetet laktan velük, többet nem bírtam. Megváltozott. Mindenér kiabált, vergődött velem, pedig mindent, de mindent megcsináltam neki. A mai napig ez megy. Ha náluk vagyok és a mosogatógépbe nem teszek be véletlenül egy villát, már a falhoz nyom és ordibál velem. Legutóbb a szekrényhez nyomott hozzá, leesett egy váza és ezért úgy felpofozott, hogy felrepedt az ajkam. Tele vagyok kék-zöld folttal. Verbálisan is bánt.


Az a gond, hogy java részt akkor ilyen, ha ketten vagyunk. Bár szülei, rokonjai előtt is el-el borul az agya, de csak legyintenek.


Már szakítottam vele, de megfenyegetett, hogy ha elhagyom, öngyilkos lesz. Látta rajtam, hogy hidegen hagy, aztán könyörgött, hogy megváltozik Visszamentem hozzá, de kb. minden elölről kezdődött.


Megmondtam neki, hogy ha nem hagy engem békén, ha nem hagyja, hogy kilépjek ebből a kapcsolatból és bántani mer, akkor feljelentem. Mire ő azt mondta, hogy ha megmerem tenni, megöl...


Mit tegyek? 20l (ő 25)



2014. máj. 5. 00:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Jaj kérdező, sajnálom hogy így alakult a kapcsolatotok. Nem próbáltatok valami gyógykezelést, esetleg valami kivizsgálásfélét? Ha még mindig szereted ne add fel, persze most mindenki azt írja hagyd ott, stb, azt a legkönnyebb, a gyenge jellemek legalapvetőbb reakciója, vagy talán csak én vagyok mazochista, viszont abban egyetértek hogy sokáig nem lehet ezt bírni.



Két választásod van, vagy elhagyod, vagy megpróbálsz kiállni mellette és segíteni rajta, valami nagy baj van vele, valószínű nem tudta feldolgozni a balesetet, vagy pedig ténylegesen sérült az idegrendszere. Talán egy ismerőst kéne megkérned, ha egyedül nem megy hogy segítsen. Remélem összejön a dolog, de ez a te döntésed, csak óvatosan.

2014. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, ha elhagyod és tényleg véget akarsz vetni a kapcsolatotoknak, menj el orvoshoz, és csináltass látleletet, biztos ami biztos, mert ezt így tényleg nem lehet kibírni, a végén maradandó károsodásod lesz és megnyomorodsz.
2014. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
De talán tényleg jobb lesz ha otthagyod, nem akarlak rábeszélni semmire. Van hogy az ember kifogja a rosszat, ez is egy ilyen helyzet, sajnálom :/
2014. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
79%

"Már szakítottam vele, de megfenyegetett, hogy ha elhagyom, öngyilkos lesz."


Ilyet már én is hallottam az exemtől... viszont rohadtul nem érdekelt. Így is elhagytam. És köztünk csak 1 kör pofozkodás volt. Megcsalt, szakítottam, ezért megütött, aztán visszaütöttem. Nem fogom senkinek se hagyni hogy megüssön csak úgy...

Ekkor jött az öngyilkos leszek szöveggel, ordítozással, fenyegetéssel stb...Nem érdekelt. Otthagytam.


Nem olyan régen megkeresett hogy velem akar lenni. 1részt házas vagyok, másrészt soha a büdös életben nem mennék vissza hozzá. Szóval elküldtem a fenébe. De amúgy él és virul, csak egy csajnak se kell hosszú távra mert rájönnek milyen ember.


Ha ki akarnál lépni a kapcsolatból, akkor kilépnél, és nem kifogásokat keresnél.

2014. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Nem próbáltatok valami gyógykezelést, esetleg valami kivizsgálásfélét? Ha még mindig szereted ne add fel, persze most mindenki azt írja hagyd ott, stb, azt a legkönnyebb, a gyenge jellemek legalapvetőbb reakciója,"


Márpedig ez rohadtul nem így működik!!! Az ilyen agresszív embernek baromira nincs betegségtudata, és ha előhozakodnál vele, akkor aztán megnézhetnéd magad! Rohanhatnál utána orvosi látleletet vetetni. Pláne, hogy a családja csak elbagatellizálja az egészet. Nem lehet senkit az akarata ellenére megváltani, és nem is a te dolgod. Örülj, hogy nincs közös gyerek, stb. így még viszonylag könnyű dolgod van!



Egyébként azt is érdemes megtenned, hogy fényképeket készítesz a sérüléseidről, és szakítás után megfenyegeted, hogy ha bármi kellemetlenséget okoz, akkor az összes ismerősének és a családjának sőt, akár a munkahelyén is kitálalsz, vannak fotóid, és megmutatod, milyen ember is ő valójában. De ez csak telefonba mondd neki, miután leléptél!


Valaki mondta, hogy akkor vegyél látleletet, ha elhagyod, ez sem így helyes: MINDEN EGYES TESTI SÉRTÉS UTÁN KELL, hogy ha úgy alakul, akkor bizonyítható legyen, hogy nem csak egy elszigetelt esetről, vakkomondorról van szó, hanem sorozatos elkövetésről, ami ugyebár sokkal súlyosabb kategória, és a bíróságnál is egyszerűbb lesz a dolgod, hogyha távoltartási végzéshez folyamodnál. Egy szimpla esetet még ki lehet magyarázni, kettőhöz már egy jó ügyvéd is kell, de ha egy halom papír van és sérülés, akkor már nincs az az ember... Persze ezzel nem azt mondom, hogy várd meg, míg agyonver.


Ha hasznos volt a tanácsom, akkor értékeljétek!

2014. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

" persze most mindenki azt írja hagyd ott, stb, azt a legkönnyebb, a gyenge jellemek legalapvetőbb reakciója,"


Ha ennyire nagy a szád kedves válaszoló, akkor tűrd te egy esetleges gyógykezelés hosszú hónapjain keresztül, hogy verjenek és megalázzanak. Lássuk meddig bírod! Ha kibírsz mondjuk 2x annyit mint a kérdező, akkor gyerek ide vissza más ismeretlen emberek jellemét gyengének nevezni. És még akkor sem lenne igazad.....egyébként meg aki hagyja hogy verjék csak mert "beteg" a férje állítólag, az se százas.

Ha a nő nem tett érte, hogy megérdemeljen mondjuk 1 -2 pofont,(és nem hiszem hogy ilyet tett volna) akkor nincs az a kifogás amit verésre el lehet fogadni.


Tanán csak megjátssza hogy legyen kifogása, és valójában semmi baja sincs, viszont nőket verni azt szeret. Hirtelen még ez is eszembe jutott.

2014. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem köteles veszélynek kitenni magát, főleg ha ezzel senkin sem segít. Ez nem hőstett lenne, hanem egyszerű butaság.
2014. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!