Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit csináljak? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nacui kérdése:

Ilyenkor mit csináljak? Hogy fogjam fel?

Figyelt kérdés

Néhány napja szakított velem a barátom azzal az indokkal, hogy már nem szeret. Rá 1 napra hajnalban leállt könyörögni, hogy maradjak vele, mert ő mindennél jobban szeret engem. Utána valónap már azt mondta, nem tudja mit akart ha megkérdeztem szeret e, azt mondta döntsem el az alapján amiket hajnalban mondott. Viszont teljesen úgy beszélt, mint aki nincs képben, nem érdekli most semmi, még az se, hogy él e vagy sem. Mit tegyek most?

18/L


2014. máj. 5. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
szórakozik
2014. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet ,hogy be van lőve,vagy csak szimplán idióta?

Dobd ki a fenébe.

2014. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mostanában eléggé beteges, nagyon sok gyógyszert szed, elképzelhető, hogy amiatt ilyen, de akkor most tényleg velem akar lenni vagy sem?
2014. máj. 5. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
összeakart jönni egy másik lánnyal de ő lekoptatta így maradtál te ennyi.
2014. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:

Te szereted őt?

Ha igen, támogasd és segíts neki, hogy össze tudja szedni magát.

Ha viszont érzed, hogy nem szívesen van veled, hagyd, hadd térjen magához egyedül. 1-2 hét múlva lehet hogy már tisztábban fog látni.

2014. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én szeretem és meg is beszéltük (félig), úgy áll hozzá, hogy ő is, de most kajak olyan, mint aki teljesen be van lőve, vagy én nem tudom. Tényleg, mint ha a világát se tudná, össze vissza beszél, de egyébként ugyan úgy élvezi a társaságomat, legalább is ezt mutatja.
2014. máj. 5. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!