Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van erre esély? Szexkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre esély? Szexkapcsolatból párkapcsolat.

Figyelt kérdés

Egyik volt barátommal 2 év után (mialatt nem beszéltünk egy szót sem) újra egymás útjába sodort bennünket az élet..:) Igazából jelenleg egyikünk sem akar komoly kapcsolatot. Főleg ő. Én benne lennék később, azonban ő a múltkor azt mondta, hogy már 2x próbáltuk, miért menne harmadjára. Így kimondatlanul is abban maradtunk, hogy csak amolyan szabadidős társak vagyunk egymásnak. Elvisz ide-oda, közös program stb...:))

Azonban én úgy érzem, hogy annak ellenére hogy régen hülyék voltunk és nem becsültük meg egymást, most már sokkal működőképesebb lenne a kapcsolatunk. Ráadásul mindenkitől azt hallom vissza, hogy milyen jó lenne ha összejönnénk, annyira összeillünk, és hogy felnéztek ránk, mert álompár voltunk, és minket irigyeltek.

Most még garantáltan nem fogunk összejönni, mert neki túl kell tennie magát az előző kapcsolatán, de később? Van erre esély? Én nagyon örülnék neki, bár jól elvagyok ebben a kötetlen kapcsolatban, és nem azért mert pasizni akarok, sőt. Senki más nem kell, unom az ismerkedést. Őt már ismerem mint a tenyerem, nincs feszkó, nincs kockázat, csak a sodródás, és az hogy jól érezzük magunkat együtt. Később talán lehet ebből valami... vagy ne görcsöljek rá? Az a baj, hogy én is gy érzem, hogy előbb-utóbb nekünk együtt kell lennünk, és félek hogy idővel rá fogok erre parázni. Én 23/L, ő 25/F


2014. máj. 5. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdés címét elolvasva már tudtam, hogy lány vagy...
2014. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szörnyű
2014. máj. 5. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ mikor fog megérni a srác és kiélni magát az életben. Ajánlom nagyon ne görcsölj rá sem, de tartsd vele akár csak levélben baráti szinten a kapcsolatot és később talán ő lesz az igazi és ő is rájön erre veled kapcsolatban...
2014. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető! Nekem is volt ilyen kapcsolatom. HA a szex jól működik akkor a többi jön magától.
2014. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!