Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges azért hagyott el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges azért hagyott el a párom, mert megcsináltatta a fogait?

Figyelt kérdés

Én egy átlagos lány vagyok, nem tartom magamat csúnyának, de nem vagyok duci, vékony jó alakom van. 1 éve megismerkedtem egy fiúval, aki nagyon aranyos volt, nagyon kezdtem megkedvelni és végül megszerettem. A fogai nagyon zavartak az elején, mert hiányoztak rohadtak stb. DE mindig mondogatta, hogy megakarja csináltatni és arra gyűjt. Valóban, gyűjtött rá 300 ezer ft-ot és megcsináltatta. És rá egy hónap múlva pedig szakított velem, mert hogy ő más szeret stb. És összejött egy nálam sokkal szebb bomba csajjal.

Nem értem miért dobott ki. Már arra, gondolok, hogy talán nem is szeretett engem és így, hogy már szép fogai lettek fel tudott szedni egy csinos nőt.


2014. máj. 5. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Bea asszony, te vagy az?
2014. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Tehát azt mondod hogy ha úgy nézek ki mint Smeagol de a fogaim megcsináltatom akkor felcsíphetem Sarka Katát?
2014. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
.
2014. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyere sírd ki magad ma éjszaka nálam
2014. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia szerintem csak kihasznált téged! :/ Ha gondolod írj rám privibe és beszélgethetünk róla! De csak akkor ha te is szeretnéd!
2014. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó huncut vagy :P
2014. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!