Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okos dolog az első szerelmemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos dolog az első szerelmemmel összekötni az életünket?

Figyelt kérdés

Én vagyok neki az első barátnője, nagyon szeretjük egymást. Ő sosem volt mással rajtam kívül. Nekem előtte volt 2 kapcsolatom.

Én 24/L ő 26/F.

2,5 éve hogy együtt vagyunk, 2 éve élünk együtt.

Én úgy érzem vele szeretném leélni az életem.

De mivan ha ő mást szeretne majd, mert úgymond "nem élte ki magát". Nem szeretném ha a házasság alatt történne mindez, neadjisten már gyerekünk is lenne..

Egyébként anno amikor összejöttünk, sokszor mondta örül hogy vagyok neki és nem gondolta volna hogy valaha is lesz neki valakije.

Járt már valaki hasonló cipőben?


2014. máj. 6. 19:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet. Én 24 a férjem már majdnem 21 volt amikor összejöttünk. (Másfél hónappal később töltötte a 21-et)


Neki én vagyok az első mindenben. Nekem már voltak kapcsolataim. Mivel idősebb is vagyok 3 év 5 hónappal.


Ő 1 hónap után megkérte a kezemet. Majdnem 1 éve voltunk együtt amikor összeköltöztünk, és fél évre rá házasodtunk össze. Akkor én 25, a férjem 22 éves volt.

Végig éreztük hogy egymásnak vagyunk teremtve, megtaláltuk az igazit egymásban, lelki társak vagyunk. Ezek az érzések azóta sem változtak.


Persze beszéltünk arról hogy nem érzi e azt hogy hiánya van, amiért nem volt mással. De azt mondta, hogy


1 részt 1 nővel is kiélheti a vágyait.


Másrészt lett volna lehetősége kalandozni, szexelni ha úgy van, de ő nem erre vágyott hanem igazi szerelemre.


Harmadrészt pedig praktikus oka is van annak hogy nem akar mással lefeküdni. Nem bírja az óvszert, mert a világon semmit nem érez benne, így értelme nincs mással ágyba bújni, a nemi betegségektől meg fél a lelkem:)


És végül semmi késztetést nem érez arra hogy mással legyen mert mindent megkap tőlem és a házasságunktól amire csak vágyott.


Szóval szerintem a barátodnak is lett volna lehetősége tapasztalatot szerezni, de nem tette. Szóval nem hiszem hogy pont a legnagyobb boldogságban jutna eszébe....


N/28

2014. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!