Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én valóban csak barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én valóban csak barátként vagyok jó a lányoknak? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Arra jöttem rá hogy én csak barátnak vagyok jó a lányoknak mert eddigi barátnőimmel sosem alakultak jól a dolgok pedig elöttek tök jól elvoltunk normálisan bármiről órákig eltudtunk beszélgetni meg most is így van bármelyik lánnyal eltudok beszélgetni akár órákig ha megtaláljuk a közös hangot de ha összejövök valakivel akkor meg nem így van akkor nehezebben tudunk beszélgetni de nem csak nekem megy nehezen hanem neki is meg aztán mindig az a vége hogy kb 2-4 vagy 6 hónap után benyögi hogy már egy ideje van valakije és őt választja. Némelyikkel még azóta is nagyon jóban vagyok és már volt olyan is aki újra akarta kezdeni mert már nem járt azzal a másik gyerekkel de én meg nem mert féltem hogy ugyan ez lett volna. Már teljesen elvagyok keseredve miért vagyok szerencsétlen a kapcsolatok terén? és miért csak barátnak vagyok jó a lányoknak?

18/F


2009. dec. 26. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyanígy voltam a lányokkal. Az az igazság hogy lelki társnak tökéletes vagy, és a lányok imádnak, csak a kapcsolatokba nem vagy jártas. Mások problémáit könnyedén meg tudod oldani, de a sajátodat sosem. Mondom velem is ez volt. Csak az kell hogy rátalálj az igazi személyiségedre, és azt add mindenkinek, ne azt amit hallani akarnak, mert az majom szeretet, és a lányok se szeretik. Várj az igazira, vagy keressd az igazit. Annyit tudok mondani hogy legyél büszke magadra, nem vagy átlagos.
2009. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ és há az igaz hogy mindig egyből látom hogy mi bántja meg magamat adom de mégse jön össze :(
2009. dec. 26. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:

"...Lehet egy kérdéssel több?Van olyan fiatal, és idősebb közöttünk, aki nem a külsőségekre ad, amikor ismerkedik?Van ilyen?Akinek rögtön a belső számít?Lehet akármilyen bányarém, görény, szerencsétlen másik.Ha jó a lelke, akkor azonnal beleszeret?!Nézzétek meg, tollas a hátam?Vagy valami ilyesmi van rajta?Maradjunk annyiban, hogy az ember elsőre a vizuális élmény alapján ítél.Ha a csaj jó, ha a pali jó, akkor kell.Így aztán az jár a legjobban, aki KIB*SZOTTUL JÓL NÉZ KI!!!Volt idő, huszon x éves koromig, amíg a lányok mindig azt mondták, legyünk barátok, te olyan jó fiú vagy, olyan rendes a lelked.Addig-adddig sz*pattak, míg aztán tele lett a padlás, húztam egy vonalat és azt mondtam, hogy jó, innen nem tovább.Mostantól akkor a lányok táncolnak úgy, ahogy én fütyülök.És ez nem azt jelenti, hogy beálltam a lemezjátszó mögé.Egyszerűen csak paraszt lettem.Mert rádöbbentem arra, egy nőnek az imponál, ha egy férfi magabiztos, ha lekezelő, ha flegma.Akkor kell, mert akkor édes a szőlő!.."


Bárány Attila

2009. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok, nem írtam még oda, hogy ezt gondold át.. mert ez nagy igazság, lehet túl jó vagy a lányoknak.. Minden lányt jobban vonzanak a rossz fiúk, akiket nem lehet megunni, szerintem téged meguntak.. namind1.. Sok sikert :)


16/L

2009. dec. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!