Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem mit szeretne! (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mit szeretne! (? )

Figyelt kérdés
Egyszer úgy viselkedik,mintha minden a legnagyobb rendben lenne,egyszer meg elkerül és nem keresi a társaságomat,mintha haragudna rám.Rákérdezni nem nagyon szeretnék,hogy miért csinálja ezt. Valaki volt hasonló szituációban? Szerintetek miért csinálja ezt?
2014. máj. 6. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mindennap fürdesz és amikor nem akkor a bűz miatt messze elkerül.
2014. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valószínűnek tartom,hogy veled ez történt ezért írtad le a saját tapasztalatodat. Köszönöm ezt hasznos válaszodat. De ugye már megfürödtél? Továbbra is várom a tanácsokat,ha valakinek van
2014. máj. 6. 19:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt kérdezted szerintünk miért csinálja ezt.

Leírtam a véleményemet, nem értem minek kérsz véleményt ha utána bedurcizol.

2014. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Senki nem "durcizott" be csak gondoltam közlöm azt amit gondolok. Amikor véleményt kértem akkor nem faragatlan kommentet kértem,amiben leírják azt,hogy nem fürdök rendszeresen. Ha netán azt hitted,hogy vicces vagy, el kell,hogy szomorítsalak. Nem voltál az!
2014. máj. 6. 20:06
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg.

Én csak egy véleményt nyilvánítottam melyet az általad közvetített információkra alapoztam. Mivel azon információkból alig-alig akad, ezért a fantáziámra kellett bíznom a dolog nagyját s az alapján kellett konklúzióra jutnom.

2014. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy?
2014. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Talán,ha kérdeztél volna szívesen válaszoltam volna,amiből megismerhetted volna kérdésem pontos okát, ahelyett,hogy idétlenségeket találsz ki. Tudod erre van az a szólás "Ha hallgattál volna bölcs maradtál volna". A fantáziádon meg még ajánlatos csiszolni egy "kicsit".
2014. máj. 6. 20:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kéne csiszolni egy "kicsit" a fantáziámon. Egy dologra alapozod azt hogy rossz a fantáziám, milyen dolog az?


A tárgyra térve pedig írd le nekünk ide hogy hogyan telik egy olyan alkalom amikor minden rendben van és hogyan telik egy olyan amikor nincs. Írd le hogy a hét melyik napjain van, hátha attól függ. Esetleg azt gondold át hogy akik miatt kerül azok mindig arra lófrálnak e. stb..

2014. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#6 Lány. Kedves utolsó kommentelő,nem veszekedni jöttem ide,hanem azért,hátha valaki tud tanácsot adni,ha nem tudsz ne kommentelj. A fantáziádon csiszolni azért kell,mert rögtön olyanok jutnak az eszedbe,ha elolvasol egy kérdést amit egy normális ember nem közölne embertársával főleg úgy,hogy nem is ismeri,ráadásul nem tudod megkülönböztetni a viccet és a faragatlanságot. Akkor térjünk a tárgyra, egy alkalom amikor minden rendben van úgy történik,hogy pl. Odajön hozzám,viccelődünk,érdeklődik,hogy mi történt mostanában velem estefele pedig beszélgetünk egy közösségi oldalon aminek a nevét valószínűleg mindenki ismeri. Egy olyan alkalom amikor,kerül úgy történik,hogy egész nap nem szól hozzám,elmegy mellettem és rám sem néz,úgy viselkedik mintha megbántottam volna és ilyenkor ez elég rosszul esik,mert ha megbántottam esetleg valamivel akkor nem értem miért nem szól,hogy nem kellett volna ezt meg ezt csinálnom/mondanom. Az időpont,hogy mikor csinálja ezt az mindig változó.
2014. máj. 6. 20:37
 10/11 anonim válasza:
Előfordulhat hogy egy (jó)barátja már "lefoglalt" és azért nem nyomul rád miközben nagyon is szeretne.
2014. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!