Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátom?

Figyelt kérdés

Az egyik pillanatban még ölelget meg csókolgat, félpercre kimegyek mellőle valamiért, és mire visszajövök valami csajnak irogatja, hogy milyen jók a képei, meg minden, és ha vágok egy grimaszt csak annyit kapok, hogy: "mi van?"

Pedig töröm magam, hogy jobb legyek, felvegyenek egyetemre, változok miatta, és csak annyit kapok, hogy két percre figyel rám.

Szeret egyáltalán még? Ha megemlítem neki, hogy ez rosszul esik, vagy meg se hallgat, vagy letol. (15hónapja vagyunk együtt)

Lehet, hogy nem vagyok egy miliárdos modell alkat, de azért erőteljesen bánt, hogy nekem még csak hasonló dolgokat se mond...



2014. máj. 6. 20:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Csak egy apró tanács...ahelyett, hogy felszínes dolgokról vitatkoznátok, talán a lényegről kéne beszélni... érzésekről, vádaskodás nélkül. A nő a kapcsolatban úgy érzi nem felel meg a párjának, bizonytalan, míg a férfi nem érti a bizonytalanság okát, szívességeket tesz a nőnek, ajándékokat ad. Nem tudom ki a simlis a dologban, de már ennyiből is úgy tűnik, hogy a szeretenyelvetek különbözik... egyikőtöknek a dicsérő szavak, másikótoknak a szívesség a szeretetnyelve. Olvassatok kicsit a témában.
2014. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!