Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon picit rám ütött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon picit rám ütött a barátom, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nem tetszett neki valami, más véleményen voltam, mint ő és egy nagyon picit ráütött a vállamra. Egyáltalán nem fájt, normál esetben egy ekkora ütés barátok között is belefér, ha pl megveregeted a másik vállát, de ami miatt nagyon elgondolkodtam az a szándék, tehát hogy agresszióból tette, akármilyen kicsi is volt. Gondolom akik beverik a barátnőjük/feleségük képét, ha nem tetszik nekik valami, ők is elkezdték valahol. Mit gondoltok erről? Az biztos, hogy nagyon el fogok vele beszélgetni, hogy még egy ilyen és repül.
2014. máj. 5. 09:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
NEm feltétlenül agresszió volt, ha csak rátette jóformán. Mióta vagytok együtt?
2014. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
4 éve. Most mennem kell egyébként, csak reggel ezzel a gondolattal ébredtem és annyira zavart, hogy nem tudtam várni estig, hogy kiírjam.
2014. máj. 5. 09:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha agressziót láttál a tett mögött, akkor akár milyen kicsi is volt, ütés volt!! Ne várd meg, míg nagyobbat kapsz!
2014. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Az nem ilyen.


Voltam bántalmazott, és nem így kezdődött, hanem önbizalom rombolással (kis viccek azzal, hogy hogy nézek ki). Aztán jött a lökdösés, szép lassan fokozatosan jött a lefogás, majd a pofon, végül földön ököllel ütés.


Ez így évek alatt alakult ki, szinte fel se fogtam, hogy engem most éppen bántalmaznak. Vagy ha fel is fogtam, az önbizalmam úgy le volt rombolva, hogy azonnal megbocsátottam neki.


Amúgy elolvastam a szociopata tüneteit, és MINDEGYIK ráillett.


[link]


Ráismersz ezekre a tulajdonságokra? Ha nem, én nem aggódnék, szerintem nem agresszióból tette, hanem figyelemfelhívásból. Azért figyelj.

2014. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

Erről egy film jut eszembe amikor udvarol a fickó a nőnek, konkrétan aznap találkoztak de már este bemászik a szobája ablakán és meg akarja dugni a csajt, a nő persze el akarja küldeni, hogy ne most meg mittomén, de a fickó pofon üti, nem nagyon csak egy kicsit. Aztán persze a nő évek múlva a felesége lett a fickó meg össze vissza veri, tiszta kék zöld a csaj, egyszer csak a faszi beiszik megfenyegeti a nőt aztán a nő meg fogja a faszi vadászpuskáját és lelövi a fenébe. A film azzal folytatódik hogy a nő bebizonyítja, hogy nem gyilkosság volt, hanem önvédelem...


Szal ez még nem durva amit a barátod csinált, de azért nem árt szólni neki.

Más részről meg te se adj neki okot arra, hogy megtegye amit nem kéne, mert néhány nő is úgy beszél a párjával hogy nekik rohadtul kijárna meg egy két büdös nagy pofon.

2014. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Komolyan??

Én aki átéltem ezt le vagyok pontozva, és aki egy filmből vesz példát 100%? Az igen.


Nem tudhatjuk a körülményeket, egyáltalán nem biztos, hogy agresszióból tette. Aki agresszív, annak "ölni tud" a tekintete.

2014. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

4-es,

Azert vagy lepontozva, mert habar atelted, de meg mindig nem tanultal belole. Meg mindig nem tudod, hogy mibol kezdodhet egy bantalmazas.

Nem kell ahhoz valakinek psychopata-nak lenni, hogy hetente verje el a csaladjat.

Sajnalom, remelem, hogy eleted jobb utakon jar.

2014. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem csak mi emberek érezzük a különbséged játékosság és agresszió között, hanem még az állatok is.


Szerintem kulturált nő azt se tűrheti el, hogy úgy nézzenek rá, hogy megcsaplak, ha nem engedelmeskedsz, mert akkor előbb utóbb a férfi lekezelné.

2014. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne ismerném fel.

Te amúgy honnan tudod, ott voltál? Lehet egy tök ártatlan dolog, ezt a kérdező tudhatja csak, rossz tanácsot meg ne adj neki, mert nem biztos, hogy agresszió volt a viselkedése mögött.


Nem érted... ez nem így kezdődik. Először lelkileg támad a bántalmazó, hogy ne hagyja el az áldozata. Leépíti az önbizalmát. Én ne ismerném fel?? :D Vicces vagy.


Kösz az életem 100X jobb, ez már régen volt.

Én csak azt írtam, hogy szerintem ez nem az, de a végét nézd csak: "Azért figyelj".

Ez egy felhívás arra, hogy figyeljen oda az apróbb jelekre, amik együttesen jelentik, hogy egy agresszorral van dolga.

2014. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is életem agresszorral és az utolsónak igaza van. A lelki és fizikai terror mindig együtt jár. Először is leépíti az önbecsülését a másiknak, majd manipulációval a baráti körét, anyagilag ellehetitleníti aztán jönnek az ütések, egyre durvábban.
2014. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!