Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat tőlem egy ilyen fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés
Hétfőn randiztam egy fiúval, akivel már régebb óta ismerjük egymást. Amikor találkoztam vele azt mondtam neki hogy ha nem keres kedden akkor azután se keressen. De a tegnap írt egy üzenetet. Azt írta hogy talizhatnánk ma, és hogy ma majd fel fog hívni. Csak hogy előtte csinált úgy hogy hetekig nem keresett, én hiába hívtam nem vette fel a telefont. De már kb. egy éve így megy. Felkeresett hogy találkozzunk, találkoztam vele, azután mint írtam heteking nem keresett.
2014. máj. 7. 10:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát, ez már a te döntésed. Ha neked ez most így jó, akkor ne szakítsd meg. Ha nem tetszik a dolog, akkor meg szakítsd. De mi mondjuk meg, hogy mit csinálj?


Amitől boldogabb vagy, azt.

2014. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nekem eddig így nem volt jó hogy csak hetek után keresett meg, meg vissza sem hívott amikor hívtam.
2014. máj. 7. 12:57
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem volt jó, cselekedj úgy, hogy jó legyen. (Hagyd a fenébe és keress egy másik srácot)
2014. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Akármennyire is úgy érzed, hagyd a fenébe. Csak kihasznál, ebből úgy sem lesz semmi. Csak magadnak árthasz azzal hogy továbbra is találkozgatsz vele
2014. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy mi történik az ilyen találkozók során? Volt már köztetek szex? Ha az nem is, de megcsókol? Vagy csak havonta egyszer bejelentkezik, elhív valahova, dumáltok és ki-ki hazamegy. Utóbbi esetben ő fizet? Elvisz vagcsizni?

Mert azért így infó nélkül szerintem a "csak kihasznál" nem túl biztos alapokon álló megállapítás.

Ha havonta egyszer fölhív magához, szexeltek, majd hetekre eltűnik, hát, ja, az elége egyértelmű szitu... Akkor kihasznál.

De ha van egy pasi, aki egy éven keresztül havonta egyszer elvisz vacsorázni, semmi nem örténik, mindig nmegigéri hogy mostantól minden máshogy lesz, majd eltűnik, akkor csak dilis:-)Ami nem változtat azon, hogy te ezzel a szituval nem vagy előrébb, mert gondolom Te kapcsolatot szeretnél, ebből meg az így nem nagyon lesz, szerintem...

2014. máj. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
PS: egyébként nem nagyon értem,milyen kijelentés az, hogy "érdekled". Ha egy férfit érdekel egy nő, akor találkozik vele párszor, és ha még mindig "érdekli" akkor összejön vele... (Utolsó voltam)
2014. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!