Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves meleg srác vagy, s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves meleg srác vagy, s nem tudom mit csináljak az agresszív pasimmal?

Figyelt kérdés
Én 25 vagyok, ő 38. 3 hónapja ismerkedtünk meg , az elején jó fej volt, kedves , figyelmes, stb... Már együtt élünk, de elég agresszív lett, állandóan féltékenykedik, meg úgymond ki akar sajátítani... Nem tudom hogy álljak a dolgokhoz...

2014. máj. 7. 11:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk úgy, hogy kidobod? Ne legyél már ennyire elesett kis fruska!
2014. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%

Az elején mindenki jófej. (Na jó, majdnem mindenki.) Aztán miután összejöttök, megmutatja, hogy milyen is valójában.

De a döntés a tiéd. Valóban erre vágysz? Egy agresszív taplóra, aki a tulajdonaként kezel? Vagy valakire, aki a társának tekint, és a barátjaként szeret? Mert ha utóbbira, akkor ettől a marhától mihamarabb szabadulj!

Az meg nem érv, hogy azért maradj együtt vele, mert együtt éltek. Összesen 3 hónapja ismered (szerintem nagyon korai volt az összecuccolás), ez még semmi.

2014. máj. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyen kapcsolatok a tapasztalataim szerint nem lesznek jobbak. Az ilyen emberek mindig megpróbálnak majd időnként visszaédesgetni magukhoz, csak hogy aztán újra megbántsanak vagy érzelmileg zsaroljanak, stb.

A legjobb az lenne, ha elhagynád, senki nem érdemli meg, hogy visszaélő kapcsolatban éljen egy olyannal, aki csak kínlódást hoz neki, még akkor is, ha 'amikor nem olyan, akkor tök aranyos és rendes'.

Ha nem tudod elhagyni, mert fenyegetőzik, vagy érzelmileg, fizikailag zsarol, esetleg bántalmazz, ne félj segítséget kérni barátoktól, szülőktől.

2014. máj. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nyilván nem erre vágyom, mármint gondolok az agresszióra, de ugyanakkor meg sokszor kedves és jó fej is, meg 3 hónap után tényleg azt érzem, hogy szeret és ezt ki is mondja, illetve én is megszerettem, csak néha félek tőle. Tudom, hogy korai volt az összecuccolás, de ilyen nagyon nagy fellángolással indult az egész... :/
2014. máj. 7. 11:45
 5/21 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, mit mondunk, mert csak sajnáltatni akarod magad. Mindjárt jön a "de úgysem találnék olyat, aki ennyire szeret" duma.

Akármit mondunk, mellette fogsz maradni, mert helyes, és mert eléggé b*nkó.

2014. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Látod, máris itt van a "néha olyan helyes meg aranyos" ütőkártya. Ha neked megéri, folytasd. A normálisabbak legalább megmaradnak másoknak.
2014. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok, hogy ne adjak még egy kis időt ennek a kapcsolatnak?
2014. máj. 7. 11:48
 8/21 anonim ***** válasza:
3 hónap után összeköltöztetek? Ez nagyon nem normális, még ennyi idősen sem. Beszéld meg vele a dolgot és ha ilyen marad, hagyd ott.
2014. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
3 hónap után összeköltöztetek? hidd el, ha már 3 hónap után ilyen, ez csak rosszabb lesz. hagyd el.
2014. máj. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hm :/
2014. máj. 7. 11:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!