Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves meleg srác vagy, s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves meleg srác vagy, s nem tudom mit csináljak az agresszív pasimmal?

Figyelt kérdés
Én 25 vagyok, ő 38. 3 hónapja ismerkedtünk meg , az elején jó fej volt, kedves , figyelmes, stb... Már együtt élünk, de elég agresszív lett, állandóan féltékenykedik, meg úgymond ki akar sajátítani... Nem tudom hogy álljak a dolgokhoz...

2014. máj. 7. 11:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hagyd el cunci! Van annyi jó pasi!
2014. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
3 hónap után ilyen. Szerinted mi vár rád 2 év múlva mellette? Gondolkodj már kicsit!
2014. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
S ha leülöm és megbeszélem vele? Nem is tudom hogy kellene amúgy... Semennyi időt sem ér meg a dolog?
2014. máj. 7. 12:03
 14/21 anonim ***** válasza:

Hogy mennyi időt adsz neki, az rajtad múlik.

Lehet próbálkozni leülni és megbeszélni, (bár azért az is sokat elmond, hogy előbb írtad ki a kérdést gyakorira, mint hogy vele megbeszéld a kettőtök problémáját), de előre borítékolható, hogy pár napig, hétig normális(abb) lesz, aztán miután látja, hogy megnyugodtál, megint visszavált a agresszívbunkó formájába.


Egyébként igen, durva, hogy a megismerkedés után 3 hónappal már nála laksz. A járásnak pont az a lényege, hogy megismerjétek egymást, összecsiszolódjatok, és ha esetleg valami elháríthatatlan probléma adódik, az még időben kiderüljön. Mennyi idő után költöztetek össze? 1 hónap? 2? Ez még akkor is borzasztó kevés, ha minden délutánt együtt töltöttétek.

Te persze hitegeted magad, hogy ő nagyon szeret, meg próbálod torzítani a tényeket, elbagatelizálni azt, hogy ő alapvetően képtelen veled értelmes párkapcsolatot kialakítani, de ettől még, hogy te kerülöd a problémát, és megpróbálsz magadnak is hazudni, a probléma attól még megmarad. Hidd el, jobb 3 hónap után észhez térni, mint éveket, esetleg egy egész életet lehúzni egy rossz kapcsolatban.


Egyébként meg a leírásodból nekem az jön le, hogy ő önző. Ő gyakorlatilag a felszín alapján csak magát nézi, épp ezért nem is társként szeretne kezelni, hanem a tulajdonaként.

2014. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nekem mindig az ilyen alfahím fickók tetszettek, s ő valami ilyesmi. Ami azért nehéz mert ugye ez eléggé ellentmondásos. Hamar összeköltöztünk, ő hozta fel az ötletet én meg belementem. Valahol imponál, hogy határozott, meg tudja mit akar, nem olyan tutyimutyi , mint a legtöbb pasi, ugyanakkor néha túlzottan is... Nem tudom, hogy van-e aranyközépút...
2014. máj. 7. 12:27
 16/21 anonim ***** válasza:
Kár agyalni a dolgon. Te magad írtad. hogy néha félsz tőle. Az nagyon nem normális, hogy az ember fél a párjától és igen, ez csak rosszabb lesz. Lehet valaki úgy is "alfahím", hogy a párja nem fél tőle és nem agresszív vele. Persze ez csak az én szubjektív véleményem. 23/F
2014. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát köszi mindenkinek, gondolkodom még ezért ezeken...:)
2014. máj. 7. 14:09
 18/21 ftf1983 ***** válasza:

Az alfahím nem attól alfahím, hogy félelemben tart, zsarnokoskodik, ellenőriz, fenyeget és sok esetben még meg is ver. A Te pasid nem alfahím, hanem egy önbizalom hiányos idióta. És igazából örülhetsz, hogy 3 hónap alatt még nem vert meg Téged, de ha már félsz tőle, akkor a lelki terrorral is szép eredményt ért el.

A hozzád hasonlók általában nem lépnek vagy csak nagyon sokára, amikor teljesen tönkre mennek, mert azt hiszik, hogy majd javulni fog a helyzet, de nem az csak romlani fog...

Most még viszonylag egyszerűen kiszállhatsz a kapcsolatból!

2014. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szia.Hát ne is haragudjon meg senki,de ennyi negatív választ adni egy kérdésre!!Dehogyis kell kidobni....

Pozitívan állj a dolgokhoz!

Ülj le vele és beszéljétek meg kinek mi fáj,mi nem tetszik,mivel adsz okot arra,hogy féltékenykedik.

Nincs itt nagy baj.Türelmesen szépen kezeld a helyzetet.Veszekedéssel nem mentek semmire.

2014. máj. 9. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hm... ma fogok leülni vele, megpróbálom elmondani neki, hogy mit érzek meg gondolok. :) Kicsit mondjuk izgulok.
2014. máj. 9. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!