Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kissé el vagyok keseredve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé el vagyok keseredve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 1,5 hónapja vagyunk együtt, eleinte sokat találkoztunk, egyszer ott is aludtam náluk, majd egyre kevesebbszer találkoztunk, emiatt írtam is neki.

Sajnos semmi eredmény nem lett, csak ígéretek, aztán kiment a térde és kórházba került, meg is műtötték, ez bő 3 hete volt, azóta egyáltalán nem találkoztunk, bár konkrétan nem mondta, de nem akarta,hogy meglátogassam sem otthon sem a kórházban.

Elsősorban a kinézetére hivatkozott/ik,hogy elhagyta magát ezen idő alatt és nem akarja,hogy így lássam stb...

Ugyanakkor rendszeresen írja,hogy mennyire szeret, meg szeretne már találkozni,meg annyira várja,hogy találkozzunk,legyek vele és így tovább, de aztán mikor azt mondom,hogy na akkor rajta, akkor meg jönnek a kifogások.

Abban biztos vagyok,hogy nincs senki más, és valóban hetek óta ki sem mozdult otthonról, de nem tudok rajta kiigazodni.

A legjobb barátnőjével is beszéltem, és ő is csak azt mondja,hogy mennyire szeret engem és oda van értem(mm a barátnőm), de én nem ezt tapasztalom.

Szerintem a 3 hétbe akár 1 egy órás látogatás is beleférne, de ez így nevetséges a kapcsolatra nézve,hogy 3 hétig semmi.

(ez nem távkapcsolat, abba beleférne,így nem)

A lényeg,hogy én teljesen egyedülállónak érzem magam, tehát az az érzés van bennem, mint amikor nem voltam kapcsolatban és megmondom őszintén,hogy gátlástalanul megcsalnám ha alkalmam adódna mert egyszerűen nem érzem azt,hogy kapcsolatban lennénk.

Jól esik és megnyugtat amikor azt írja,hogy szeret, de nem érem be ezzel.

Azt mondja, ha felépül akkor bepótolunk mindent, csakhogy már a balesete előtt sem nagyon találkoztunk és attól félek,hogy ez is csak ígéret, nem tudom,hogy várjak e még rá, de nekem nagyon hiányzik egy normális párkapcsolat, és iránta kihűltek az érzelmeim,de nem vesztek el, szóval részemről nem menthetetlen, te tovább is tudnék lépni.


2014. máj. 7. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Az igazi szerelem tetteket szül, nem hamis szavakat.


"Elsősorban a kinézetére hivatkozott/ik,hogy elhagyta magát ezen idő alatt és nem akarja,hogy így lássam stb..."


Aki szép, az reggel is szép. Akit szeretünk, azt álmosan, elhagyottan is szeretünk. Ő kifogást gyárt, mert már nem szeret. Sajnálom. Ez a diagnózis.

2014. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak akkor nem értem,hogy miért írja rendszeresen,hogy mennyire szeret...meg a barátnője sem mondaná, de ha nem szeret hát jó, csak akkor ne hazudjon, én nem késztetem hazugságra, sosem kérdezem,hogy szeret e, nem kéne mondania sem.
2014. máj. 7. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:

"megmondom őszintén,hogy gátlástalanul megcsalnám ha alkalmam adódna"


Mi itt végeztünk is. Csak mert otthon vagyok, még van netem... Többet ne keress.

2014. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Durva lenne...de most éppen az orvosnál vagy :)
2014. máj. 7. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
1,5hónap az semmi, ráadásul 3hete nem is találkoztatok, én lépnék
2014. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg kéne látogatnod, hogy személyesen meg tudjátok beszélni, hogy is álltok...
2014. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!