Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az ideális korkülönbség, férfi és nő közt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 18:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

18 éves korig még minden sok lehet.

De 20 év felett már....

2014. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az ideális korkülönbség... nincsen. Annyi korkülönbség megengedett, amelyet Te és a párod el tudtok fogadni. Ha nektek fontos, akkor amit a baráti körötök, esetleg szüleitek el tudnak fogadni. (Amúgy köztem és a párom között 2 nap van :D )
2014. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"természetesen a férfi legyen az idősebb."


Behalok az ilyeneken...Mi a viharért legyen a pasi mindenképp idősebb? Ízlés kérdése kellene legyen nem?


Nekem pl piszok mód nem jönnek be az idősebb pasik...Egyrészt idiótákat fogtam ki, másrészt pedig nem vonzanak annyira...Ugyanolyan arányban volt párkapcsolatom idősebbel és fiatalabbakkal is. Végül a férjem vitte a pálmát, aki 3 év 5 hónappal fiatalabb és tökéletes minden köztünk.

Sokkal érettebb mint a kortársai. Vagy annál az exemnél/randipartneremnél akikről itt írok...


Régebben jártam 3 évvel idősebb pasival, de irtózatosan éretlen volt a korához képest, és 9 évvel idősebb pasival is randiztam, az meg egyenesen egy bunkó idióta volt... szóval elküldtem a fenébe az első randi után... szóval köszi de többet nem akartam öregebbekkel kezdeni...Nekem nem vált be. N/28

2014. máj. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
közöttünk 22 év van, és működik!
2014. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én 30 éves vagyok a barátom 24 éves.
2014. máj. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

csaj 4-8 között najó egy kilenc éves még talán belefér pasi 30+ mert a lányok ennyivel érettebbek XXD viccet félretéve sok 30+ os defekt pasi "jár" 14-15 éves csajokkal most ez a divat ,balf@z.ság sztem

"pedobear is mainstream"XD (idézet vmi angol fórumról már nememlékszem honnan).

2014. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!