Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tipp? Osztálytásrs?

Figyelt kérdés
Hogy közeledjek osztálytárs felé? Úgy érzem van esélyem nála,legalábbis a jelekből azt veszem le. Nem beszélünk sokat,de egyszer-egyszer hazakísérem és akkor jól eltudunk beszélgetni,nevetgélni, néha látom,hogy engem néz és amikor ránézek mosolyog és látom rajta,hogy örül ha lát. Kérlek ne mondjátok azt,hogy "házinyúlra nem lövünk",mert én tisztában vagy a következményekkel.
2014. máj. 7. 20:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*Osztálytárs
2014. máj. 7. 20:42
 2/15 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá többször, beszélgess vele, viccelődj... közeledj hozzá, mint aki többet akar, de azért ne vidd túlzásba
2014. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Flörtörgethettek mèg egy darabig, de szerintem az lenne a legtisztàbb, ha elmondanàd neki, hogy mit èrzel! Valakinek kezdemènyezni kell!
2014. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy az lenne a legtisztább,de azért nem akarok besülni,ha mégis csak barátként tekint rám.
2014. máj. 7. 21:21
 5/15 anonim válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is. Ugyan így néha dumáltunk, hazakísértem volt olyan nem is egyszer hogy a vállamra hajtotta a fejét meg ilyesmik. Amikor Facebookon megkérdeztem hogy nem találkoznánk valahol hát valami olyasmit írt hogy nem akar tőlem semmit meg hogy neki van barátja stb. Úgyhogy én megszívtam. Azóta konkrétan nem is köszönünk egymásnak. De lehet hogy nálad másabb. Szerintem egy próbát megér de ne csodálkozz ha rosszul sül el.
2014. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy veled ez történt. És neki biztos,hogy nincs barátja,mert akinek van az osztályból,azt mind tudom.
2014. máj. 7. 21:46
 7/15 anonim válasza:
Egy próbàt megèr! Egyszer èlünk, nem!? Bàrmi legyen a vàlasza, ha nem teszed meg, bànni fogod hogy kihagytad a lehetösèget! Úgyhogy szedd össze magad, de ne a face-n kèrdezd meg, hanem mindenkèpp szemèlyesen! Vagy ha nem mered konkrètan megkèrdezni, akkor cèlozzgass rà! A reakciójàból úgyis kiderül!
2014. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van. Abban tudnál segíteni,hogy esetleg,hogyan célozgassak,hogy vegye a célzást?
2014. máj. 7. 21:59
 9/15 anonim válasza:

Igazàból azt a helyzet adja! Amiröl èpp beszèltek!

Hàny èvesek vagytok?

2014. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindketten 16.
2014. máj. 7. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!