Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hisztek abban, hogy a sors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy a sors alakítja az életünket? Hogy akiknek együtt kell lenni azok akár 4-5hónap múlva is együtt lesznek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 07:10
1 2 3 4
 21/31 kolosszus22 ***** válasza:
Ha csak ennyi a célod hagyj fel vele, gyerekes, dedós gondolkodásmód ez és a végén csak magadból csinálsz hülyét, ráadásul jó eséllyel találni fog mást 4 hónap alatt. Amíg te a szánalmas ks keserű kis bosszúdat forralod, ő vígan elvan és csajozik! :D
2014. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
De most akkor megint vele szeretnél lenni, vagy csak hülyíteni és aztán kidobni, ahogy ő is tette veled?? Végül is nem tudom, visszaadni mindenkinek, amit ő adott nekünk, az bosszúnak számít-e? Mert itt már gonosz bosszúállónak lettél bélyegezve...
2014. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Utolsó: igen, én valahogy így definiálnám a bosszú szót.
2014. máj. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kell itt bántani mindenkinek senki nem tudja mit éltem át...
2014. máj. 8. 13:10
 25/31 anonim ***** válasza:
Senki nem akar bántani, csak leírjuk neked, hogy az az út amit választani akarsz nem túl produktív akármit is éltél át. Helyette olyat kellene csinálni, amiből valmi hasznod is van.
2014. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Költőnő? ***** válasza:
100%

Senki sem bántott. Csak arra próbált a többség rámutatni h ahogy gondolod a dolgokat, az nem feltétlen helyes. Nem, valóban nem tudjuk, mi történt, de te hagytad, so innentől felesleges és hülye dolog bminemű bosszú.

Inkább békélj meg és okulj.

Nincs elpazarolt idő, igazsagtalan fájdalom, csak ha nem tanulsz belőle.

2014. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Van értelme...lefogyok o tudni fogja mit veszített:/
2014. máj. 8. 13:31
 28/31 Költőnő? ***** válasza:
Nem,nem ez az értelme a dolgoknak.
2014. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Milyen ártatlan itt mindenki:D én tök boldog vagyok pl most ,ugyanúgy pasizgatok bulizgatok...nincs bennem folYamatosan a buszo...csak megnyugtat
2014. máj. 8. 13:59
 30/31 kolosszus22 ***** válasza:
Figyelj jó eséllyel ő már egyáltalán nem foglalkozik veled, te kattogsz csak ezen az egészen, ha lefogysz az sem változtat semmin, nem fog bánkódni akkor sem, mert nem szeret, tök mindegy az a - pár kiló.
2014. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!