Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám a leggyorsabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám a leggyorsabban elgyászolni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van, illetve volt egy párom, két és fél évet. Konkrétan még a szakítás nem lett kimondva, de már most egy hónapja megsértődött egy olyan piti dolgon, amiben ráadásul 1000%, hogy igaza sem volt, és azóta nem láttam, nem beszéltünk. Ez így elég egyértelmű.

Ha vita volt, a végén mindig én kértem bocsánatot, és én engedtem, akkor is, ha nem az én saram volt.

Nagyon sok olyan dolog történt, amiből egyértelműen kiderülhetett, hogy csak én akarom igazán ezt a kapcsolatot, ő nem, vagy közel sem annyira. Ebből kifolyólag ő valószínűleg könnyen túltette magát rajtam, én viszont nem tudom.

Sokszor hittem már, hogy szerelmes vagyok, de ma már úgy látom, hogy ő volt az első igazi.

Eddig sosem gondoltam azt, amit ilyenkor szakításkor szoktak, hogy akkor én most örökre egyedül fogok maradni, és senkinek nem fogok kelleni, meg különben is, nekem sem kell senki más, ha ő nem lehet az enyém. Most így érzem.

Nem tudok már mit tenni, ennek vége, már csak szeretném mihamarabb elgyászolni az egészet. Most "esett le" csak, így egy hónap után, de most viszont már egy hete folyamatosan ott sírok, ahol senki nem lát. A munkahelyen jó, mert egyedül vagyok, ha véletlenül rajtakap valaki, azt tudom mondani, hogy a por, meg a műanyagtörmelék belement a szemembe.

Barátaim nincsenek, akik vannak/voltak, elköltöztek a szélrózsa minden irányába, főiskolára, egyetemre járnak.

Akikkel kimozdulhatnék, azokkal meg én nem akarok menni, mert egyszerűen irritálnak.

Senki sincs, akire támaszkodhatnék.

A figyelmemet sem tudom elterelni, mert mindenről ő jut eszembe, vagy valami, amit együtt csináltunk.

Mit tehetnék egyedül?


2014. máj. 8. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ilyen ingerszegény környezetben nem lesz könnyű, ba_zd

de nekem is sikerült végül

2014. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell valami állandóság az életedbe a munkán kívül.Legyen ez a sport.
2014. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kedves kérdező és hol laksz?
2014. máj. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Átfutottam a kérdésed, de te akkor fiú/lány vagy?
2014. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A kérdés szempontjából teljesen lényegtelen, hogy hány éves vagyok, és hol lakom. Hasonlóan az ex(?)párom életkora, bár az nem lett kérdezve.

Fiatal vagyok, és közepesen kis városban lakom. Ennyi bőven elég.

Viszont azt valóban kifelejtettem, hogy én vagyok a két X kromoszómával rendelkező fél :) Bár ez sem feltétlen fontos, de talán fontosabb, mint az életkorom.

2014. máj. 10. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!