Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás feldolgozása, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás feldolgozása, hogyan lehetséges 4 év együtt töltött idő után? SOS

Figyelt kérdés

Mondhatni minden nap együtt keltünk és feküdtünk, tervezgettük a közös házat,családot, mindent részletesen megbeszéltünk, vitatkoztunk azon,hogy ki fog hamarabb meghalni idős korában,mert,hogy jaj aki egyedül marad annak milyen szörnyű is lesz. Nagyon szerettem ,úgy igazán tiszta szívemben még magamnál is 100X jobban szerettem őt.

Aztán megváltozott minden,panaszkodott,hogy nem érzi,hogy szeretném,hiába kérdeztem,hogy mi nem jó már neki,mit szeretne választ nem kaptam. Egyre többet vitázott velem,bele kötött mindenbe,mindig engem hibáztatott. Annyira próbálkoztam helyrehozni , rengeteget sírtam. Aztán lemondta egymást után 3szor is a találkozót,majd telefonon mikor hívtam mondta,hogy igen vége a kapcsolatunknak. Még elém sem mert állni. 4 nap múlva egy barátnőmnek láttam,hogy rózsacsokrot vett.Szerelmes zenéket küldözgetnek egymásnak.. Aztán rá pár napra már kapcsolatban voltak. Engem letiltott mindenhonnan ,semmire nem válaszolt már...

Feldolgozni igazán nem tudom,hogy lehetséges? Nem bírok tanulni sem, remegek, élni sem akarok,hiszen nekem ő volt a minden ... Nem tudom elhinni ,hogy mással van,felfoghatatlan ez az egész.


2014. máj. 8. 18:23
1 2 3
 11/24 kolosszus22 ***** válasza:

Lassan fog menni és rossz lesz, nekem is hasonlóan szakadt meg a 3 éves kapcsolatom, csak ott a leányzó adta be így az unalmast.A legfontosabb, hogy ilyenkor érdemes egy kisebb-nagyobb életmódváltást csinálni (sport, fogyás, akármi), tehát kezdj bele valami újba. A exbarátod meg szerintem jön még a te utcádba, az ilyen "rögtön szakítás után más karjában kötök ki" típusú dolgok általában gyorsan zátonyra futnak. A lényeg szard le a csávót, akkor is ha összefutsz vele valahol, ne lássa rajtad, hogy még érdekel és szarul vagy.

27F

2014. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Ez egy gerinctelen féreg... örülj, hogy megszabadultál tőle... szemtelenül fiatal vagy még...megtalálhatod az igazit.


Az lebegjen a szemed előtt, hogy semmilyen körülmények között ne fogadd vissza, ha jönni akar megint.... már az első szakítás után nem szabadott volna visszafogadni.....


Ő egy szar ember, és neked jobb nélküle. Adj magadnak 3 napot. Bőgj, egyél fagyit, édességet stb....aztán vegyél egy nagy levegőt, hozd rendbe magad, válassz valami mozgást, diétázz hozd magad formába, úgy hogy meggebedjen ha esetleg meglát.


És ismerkedj, randizz. Ez a legjobb:)

2014. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
az lemaradt, hogy mérget vennék rá, hogy megcsalt téged azzal a másikkal. Aki nem a barátnőd, hanem egy r..banc. És szakíts meg vele is minden kapcsolatot, tiltsd le stb....
2014. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Sportoltam mindig is,most sem hagytam abba. Sok fiú van a környezetemben akik érdeklődnek felőlem,de tényleg kb hányinger jön rám,ha valaki úgy közeledik felém...

Soha többet nem fogadnám már vissza az exemet.

Igen a barátnőmben is csalódtam nagyon. Nem egy nagyon közeli barátnő volt,de régen nagyon jóban voltunk,már pár hónapja nem tartottuk a kapcsolatot úgy igazán,de azt hittem a barátságunk megmaradt...

Jelenleg úgy érzem senkiben sem bízhatok,csak magamban!

2014. máj. 8. 22:32
 15/24 anonim ***** válasza:

A pasik ilyenek,erre én is akkor jöttem rá, amikor a vőlegényem 2 év után kidobott az utcára,szó szerint.

Előtte még mondta,hogyan vegyem majd fel az ő nevét házasságkötéskor, meg amikor sétáltunk, és meglátott egy gyereket,rögtön ráterelte a témát,hogy mennyire szeretne tőlem gyereket, nézegettük a lakásokat,tehát ugyanígy mint nálad, én is biztos voltam benne, hogy együtt fogjuk leélni az életünket.

Aztán nem így lett,neki elég hamar lett új barátnője,kb 1 hónap után felvállalta a közösségi oldalon, és láthatólag nagyon nagy a szerelem,mert már el is jegyezte....


Ezt csak azért írom le, hogy tudd, nem vagy egyedül a nagy szív fájdalmaddal,Veled érzek, és hidd el vagyunk még itt egy páran.


Nagyon nincs recept feldolgozni ezt, én mély depresszióba estem, évekig sírtam, gyászoltam a kapcsolatunkat,most már kicsit jobb, de még 3 év távlatából sem merem kijelenteni,hogy jól vagyok.

Voltak kapcsolataim,próbálkozásaim, de mind zátonyra futott, épp azért,mert mindenkiben Őt kerestem.

Épp ezért már nem keresek senkit, inkább egyedül vagyok.

Nekem a futás és a zene segített,vagy ha dolgozol,akkor a munkába bele lehet kicsit feledkezni.

Ja,én még örökbe fogadtam egy kiskutyát,lehet viccesen hangzik,de az állatok a legjobb pszichológusok,szóval ha van cicád vagy kutyid,akkor az is segíthet,ha nincs, jelentkezhetsz önkéntesnek kutyamenhelyre.

Tudom nehéz most, de idővel tényleg jobb lesz. Elmúlni sosem fog, az a bizonyos űr, mindig ott lesz a szívedben,ahogyan nekem is, meg kell tanulnunk ezzel a hiánnyal együtt élni.

2014. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Engem ket napja dobott ki a baratnom,azota kb 2-3 orankent elbogom magam fiu letemre..tnap este egy kicsit ittam is,es a szamainkat,hangfelveteleinket hallgattam,ahol azt mondta hogy orokre szeretni fog,nem ugy lett. Mar ertesult a szakitasrol nehany lany,egybol mondtak,hogy na ok majd segitenek elfelejteni..nem lehet..egyelore maximum targykent tudok a nokre nezni..es egy darabig nem is fog valtozni..es a legnehezebb hogy ne irjak,es ne hivjam fel..elviselhetetlen erzes nelkule letezni 1ev szerelem utan.
2014. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

tárgyként a nőkre....azért ez durva.


Azt ne feledd, hogy nem minden nő olyan mit a te exed...szóval nehogy az legyen hogy megdugod őket aztán otthagyod hogy ezzel "visszavágj...." mert ezzel csak szar ember leszel aki kihasználja a nőket, de jobban nem fogod érezni magad tőle.

2014. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van!
2014. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

15, szörnyű ami veled történt, én is át tudom érzeni a helyzetedet a sajátom miatt. Még most is nézegetem a közösségi oldalt és komolyan nem hiszem el amiket látok. Az exem már a b.nőm egész családját ismeri, a lány olyan zenéket tesz ki neki,hogy mennyire boldog vele ,örökre akarja stb.

Nem tudom elhinni, egy olyan nagy szerelem után, azt hittem,hogy ezt a szerelmet lehetetlen elfelejteni, hogy is lehetne feledni azt amikor éjjel-nappal együtt vagytok éveken keresztül, minden éjszaka a mellkasán aludtam el,őt ölelve. Amikor egyszer elutazott minden egyes nap webkamerán beszélgettünk és állandóan zokogott mert nem bírt nélkülem élni. Ha szakított velem mindig pár nap múlva sírva állt az ajtóban,az ölembe borult és mondta el,hogy nélkülem nem akar semmit sem az életben.

Persze most biztos jó neki,hogy rögtön befogadta egy másik család,hogy a lány barátait megismerheti,egy új környezet,új élmények,friss érzelmek, de nem tudom elhinni,hogy nem gondol rám,hogy nem érez irántam,hogy az új lányt fogja valaha úgy szeretni mint engem. Nem fér a fejembe ez az egész, hogy történhetett meg? Ez nem egy rémálom??

Annyira szörnyű,hogy én nem vagyok képes arra,hogy megint eljátsszam ezt egy új fiúval. Nem vagyok képes arra,hogy megint megnyíljak ennyire,hogy megint odaadjam a szívem.Hogy képes mást csókolni,ölelni azok után amit megéltünk? Én akkor is mellette voltam amikor nem volt semmije, amikor zokogott,hogy most mi lesz vele így? Én végig mellette álltam,nem kellett semmi csak ő,támogattam stb.

Én nem fogom őt senkiben sem keresni abban biztos vagyok, mert ha abból indulok ki,ahogy elhagyott amit megtett velem nekem soha többet nem kell ilyen fiú..én amit nem tudok feledni azok az érzelmek amiket iránta éreztem,amit együtt éreztünk,átéltünk. Nem ő maga volt a pótolhatatlan,mert igenis pótolható , hanem az érzelmek, de úgy látszik ő ehhez ért, mások megvezetéséhez, profi szinten űzi. Hiszen a régi b.nőm már fülig szerelmes belé, pedig az exem még ki sem lépett igazán ebből a kapcsolatból. Pl facen engem letiltott azt mondván,hogy nem tudja nézni,hogy nekem új fiú ismerőseim vannak. Azaz nekem ne mondja,hogy ő nem érez irántam semmit.. Szánalmas,hogy csak úgy tud elfelejteni,kilépni,hogy egy másik nőbe kapaszkodik... csak azt nem értem bennem mi volt olyan rossz ,elviselhetetlen,hogy ezt tette...

2014. máj. 12. 12:23
 20/24 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 15-ös.

Ugyanezeket a kérdéseket teszem fel én is nap mint nap magamnak,hogy mi volt bennem olyan rossz, hogy elhagyott,pedig én mindent megadtam neki, mellettem tudott érvényesülni, sütöttem-főztem, jó volt az ágyban is, stb.

A mostani csaj pedig az ellentétem,ráadásul egy alpári,közönséges nő, fogalmam sincs miért ér többet az ex szemében mint én.

De azt mondják,ilyenkor nem magunkba kell a hibát keresni, mert nem mi vagyunk rosszak, illetve "nem elég jók" neki, egyszerűen csak elmúltak az érzelmei irántunk, az emberek változnak, és ezzel együtt az érzelmek is. Sajnos.

De az is lehet hogy csak egy új testre vágyott, egy új illatra, új izgalmakra, a régi már uncsi volt.

Erre mondtam az exemnek anno, amikor elhagyott, hogy megértem,hogy már nem lángol köztünk a szerelem,mint az elején, de ne felejtsd el, "miden új seprű jól seper", pár év múlva az új nővel is lesznek problémái,meglátja majd a hibáit, fakulnak az érzések, stb stb. de ha már győzködni kell valakit, az már régen rossz,szóval én szép lassan megtanultam elengedni őt, de örökre megmarad ez a keserűség a szívemben,hogy ilyen könnyedén lecserélt másra.

2014. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!