Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás feldolgozása, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás feldolgozása, hogyan lehetséges 4 év együtt töltött idő után? SOS

Figyelt kérdés

Mondhatni minden nap együtt keltünk és feküdtünk, tervezgettük a közös házat,családot, mindent részletesen megbeszéltünk, vitatkoztunk azon,hogy ki fog hamarabb meghalni idős korában,mert,hogy jaj aki egyedül marad annak milyen szörnyű is lesz. Nagyon szerettem ,úgy igazán tiszta szívemben még magamnál is 100X jobban szerettem őt.

Aztán megváltozott minden,panaszkodott,hogy nem érzi,hogy szeretném,hiába kérdeztem,hogy mi nem jó már neki,mit szeretne választ nem kaptam. Egyre többet vitázott velem,bele kötött mindenbe,mindig engem hibáztatott. Annyira próbálkoztam helyrehozni , rengeteget sírtam. Aztán lemondta egymást után 3szor is a találkozót,majd telefonon mikor hívtam mondta,hogy igen vége a kapcsolatunknak. Még elém sem mert állni. 4 nap múlva egy barátnőmnek láttam,hogy rózsacsokrot vett.Szerelmes zenéket küldözgetnek egymásnak.. Aztán rá pár napra már kapcsolatban voltak. Engem letiltott mindenhonnan ,semmire nem válaszolt már...

Feldolgozni igazán nem tudom,hogy lehetséges? Nem bírok tanulni sem, remegek, élni sem akarok,hiszen nekem ő volt a minden ... Nem tudom elhinni ,hogy mással van,felfoghatatlan ez az egész.


2014. máj. 8. 18:23
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Hm még ma gyötörtem magam egy kicsit a facen,és láttam,hogy az exem már eljegyzésről írogatott neki.. Szerintem egy év se kell és megkéri a kezét.. Annyira durva,hogy nekem ígérte , hogy én mennyit vártam rá,hogy végre meglépje és nem. Erre jön egy lány akit anno csúfolt a külseje miatt most meg élete nagy szerelme ő is "kicsim".

Már kezdem tisztábban látni a dolgokat és annyira nem bánom. Vigye a régi b.nő azt a pasit, mert vele is meg fogja tenni azt amit velem! El fog telni pár év 3-4 és ugyanez lesz . Nem félek,mert tudom,hogyha ezt megtette akkor soha nem fog megváltozni. még fiatal egy ilyen hosszú kapcsoalat után rögtön beleugrani egy újba szerintem nagy balgaság.

És igen 15, én is még mindig azt kérdezem, vajon mi bennem olyan rossz? Pedig tudom,hogy jó voltam.. és talán ez a hiba,hogy jók voltunk hozzájuk.. :(

2014. máj. 18. 20:54
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hamar eljegyezte ? Nem adok nekik 4 évnél többet. Nem tudom mi van ezzel az eljegyzés dologgal, de én is épp így jártam.

Az utánam jövőt eljegyezte, nekem meg csak ígérgette a házasságot.

Az tuti hogy a pasikat nem értem mi alapján veszik feleségül a nőket, de a példa azt mutatja hogy utána megbánják, rájönnek hogy nem ezt a nőt kellett volna elvenni, hanem az exet, vele mégiscsak jobb volt....ha tudnád mennyi elvált pasi próbálkozott már nálam, meglepődnél.(15-ös voltam megint ):)

2014. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Nem,nem jegyezte még el,csak láttam,hogy célozgatott rá.

Azt is meg tudtam,hogy akkor jöttek össze amikor mi még együtt voltunk. De így már érthető,hogy miért bántott engem mindenért,mindenben a hibát kereste,úgy beszélt velem mint egy kutyával,hibáztatott folyton.. bánom,hogy tűrtem. De örülök most már ,hogy vége,mert egy ilyen társat nem kívánnék még az ellenségeimnek sem. Soha nem fog megváltozni ez már most biztos.

2014. máj. 22. 23:33
 24/24 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd, kitartás, ha szeretnél beszélni erről később nyugodtan írj privit. 15 ös :)
2014. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!