Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak én már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak én már nem szeretem a barátnőmet de ő még igen és öngyilkossággal fenyegetőzik?

Figyelt kérdés
Az előző pasiánál is ez volt állítólag és úgy begyógyszerezte magát hogy majdnem belehalt. Én nem tudok mit csinálni én már nem akarok vele lenni mert nem szeretem. De félek ha elhagyom végleg miattam fogja bántani magát és nem éli túl mit csináljak? :'(
2014. máj. 8. 22:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Hagyd meghalni
2014. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
nekem kéne egy ilyen barátnő, komolyan! lenne egy kis izgalom a kapcsolatban, egy kis szenvedély.
2014. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Naés?

Most normális életet akarsz élni vagy nem?

2014. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Johny88 ***** válasza:
Keress neki egy másik srácot. Hozd össze őket finoman, és lépj ki a képből!
2014. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szólj a rendőröknek, kötelességük segíteni.
2014. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Sose feledd hogy nem vagy érte felkelős!

Jogod van tőle kíméletesen búcsút venni.


Az hogy ő utána mit tesz magával az az ő felelőssége.

2014. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Jaja, ez pont úgy működik, mint a videokazetta a Kör c. filmben.

1 heted van átadni az átkot valami másik lúzernek, különben te szívod meg.

2014. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Úgyse tenné meg

Csak unatkozik

Hagyd ott és meglátod

2014. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Add a kezébe a kötelet, mint emberbarátja:D Sosem fogja megtenni. Nem az ilyen teszi meg.Effelől abszolút megnyugodhatsz. Egy szinjátékot előfog azért adni, hogy vedd komolyan, de csak műsor a köbön. Úgy csinálja a műsort hogy biztos megtalálják még időben, de azért a kórházba bevigyék, hogy mehess látogatni, de hamar kijön.


Szóval, vidd a kötelet, és szépen mond meg neki, hogy feleslegesen csinálja a feszkót. Normális ember, elkéne fogadni a másik ember döntését. Ha pedig nem tudja, akkor menjen haza anyuciékhoz, és majd otthon ápolják.

2014. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sose hagyd magad lelkileg zsarolni. Soha, senki által.
2014. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!