Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért fázósabbak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért fázósabbak a fiúknál? Állandó probléma van, hogy kinyissuk -e az ablakot.

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 07:41
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Huzatosak a több lyuk miatt.
2014. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Murphy törvénye, hogy legyen min vitatkozni.
2014. máj. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt már kanadai barátnőd?
2014. máj. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz! Én lány vagyok, mégis engem szidnak mindenhol, hogy csukjam már be az ablakokat, mert huzat van. Én imádom a friss levegőt, még télen is gyakran nyitogatom az ablakokat.
2014. máj. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 van pasid?xd
2014. máj. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos 5-ös, ha összejöttök, elmondhatod majd, hogy ami először megtetszett benne, az a huzattűrő képessége volt :)
2014. máj. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lpeter87 ***** válasza:
Az én párom a nyári kánikulában is képes lenne halálra fagyni ! :S
2014. máj. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
#1 + #4: besirtam rajtatok. :D Negyes, teged apam kivagna tolunk, meg nyaron is csukozgat mindent befelé...:D
2014. máj. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
izom tobb hot termel, mint a zsir
2014. máj. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hasonló izomzatunk van egy barátnőmmel, viszont nekem rossz a vérkeringésem ő meg valami mutáns, mert olyan -10 fokig atlétában rohangálna ha nem lenne tekintettel az emberekkel, ezért valami vékonyabb pulóvert rávesz, hogy ne kapjanak agyvérzést. De viccesen mutatunk mikor megyünk az utcán egy hidegebb tavaszi napon én nyakig felöltözve ő meg egy szál pulóverben, az is lehúzott cipzárral vagy kigombolva. Ha nem süt a nap még nyáron is tudok jéghideg lábat és kezeket produkálni.


De szerintem nincs ilyen, hogy a lányok fázósabbak, hanem simán rajtuk általában vékonyabb réteg ruha van illetve nyafogósabbak, mint a fiúk.. :D

2014. máj. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!