Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfitarsaim? 10 eve elek hazassagban, a mi nap adodott volna egy lehetösegem egy kis kalandra, a vagy huzott, de nemet mondtam. Elmondtam az egyik baratomnak aki kinevetett.

Figyelt kérdés
Nem bantam meg, voltak a kapcdolatomban hullamvölgyek, de nem lettem volna ra kepes. Baratom azt mondta hülye voltam, pedig sose derült volna ki.neha ugy erzem bärcsak bärcsak... De büszke vok h nemet mondtam. Volt akivel elöfordult ilyet,nekem nehez volt ellenälni de sikerült. Ti hogy älltok az ilyen temähoz? Megteszitek ha tudjätok esely sincs h kiderülne?
2014. máj. 9. 10:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%

Igen, erre szoktam mondani, (csak nagyon kevesen értik) hogy igen: fejben dől el, hogy melyik életformát választod. Mindkettőnek megvan a maga előnye. Amig nincsen párja az embernek, addig ugye nem gond kalandozni. Nincsen ezzel sem gond. Két más életforma, választás kérdése. Amikor az ember pl. megnősül és nem nyitott a házasság akkor a másikat választja.

Kisértés mindig lesz. Férfinak születtünk, a biológia mindig ott lesz az ajtóban és alig várja, hogy bejöhessen. Ezt lehet azzal kompenzálni, hogy nem nyitod ki a zajtót, nem adsz lehetőséget, és próbálsz előbb gondolkodni, mert közben már k. nehéz :D

Persze megint más amikor nyitott a kapcsolat valamilyen módon. Akkor ilyen gond nincsen.


Kolléganők: nos flörtölni lehet kicsit, az mindkét fél önbizalmának jót tesz. Csak ha megjön az éhség nem szabad befalni a nasit, hanem haza kell menni vacsorázni :)))

2014. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha nem bántad meg, hogy nem tetted meg, akkor jól cselekedtél. Mert magad számára kell ezt tisztázni. Neked így volt a legjobb.
2014. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%
Na jó... eddig se akartam férjhezmenni, de minden ilyen sztori után rájövök, hogy mostmár tuti nem akarok...:(
2014. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Noydra ***** válasza:
100%

Ezzel is csak bizonyítottad, hogy szereted a feleségedet. Én sem tudnék soha ilyet megtenni. Szerintem aki talált erre méltó nőt, az nem teszi meg :)

Szóval nehogy azt hidd, hogy hülye voltál. Épp ellenkezőleg ...

2014. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Jól tetted igaza van azoknak akik e véleményen vannak velem együtt. Ha megtetted volna az egyszer úgyis kiderül amivel megsemmisítetted volna a feleségedben a beléd vetetett bizalmát.Jó olvasni,hogy vannak ilyen férfiak is nemcsak az Ego centrikus muff vadászok akiknek az a dicsőség mennyi ember kapcsolatába gázolnak bele s ők pedig tovább mennek.
2014. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
:)
2014. máj. 9. 12:02
 17/24 anonim ***** válasza:
Jól tetted h nemet mondtál!! Bár még csak 18 éves vagyok, és még nem sok kapcsolatom volt, de mégis taszít ez a félrelépés dolog. Mindenhol az van. Szerintem hányinger. De neked Gratulálok! :D
2014. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed "bárcsak bárcsak" a következőnél habozva mondasz nemet, az azutánin meg már igent mondasz. Legalábbis ez a valószínű.
2014. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Csak eljätszottam a gondolattal de nem tettem semmit. Tudom ez sem szep dolog, de sztem mindenki igy tenne
2014. máj. 9. 14:31
 20/24 A kérdező kommentje:
Nekem nem nagyon volt ilyen helyzetem vagyis sosem volt ilyen egyertelmü mint ez,ha elö is fordult hasonlo egyböl mondtam felesegem van, a mostani mäs volt! Meseljetek fiuk :) ti hanyszor kerültetek ilyen helyzetbe mar? Sok adodott mar nektek? Mondjuk vagyunk 1 evet !
2014. máj. 9. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!