Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfitarsaim? 10 eve elek hazassagban, a mi nap adodott volna egy lehetösegem egy kis kalandra, a vagy huzott, de nemet mondtam. Elmondtam az egyik baratomnak aki kinevetett.

Figyelt kérdés
Nem bantam meg, voltak a kapcdolatomban hullamvölgyek, de nem lettem volna ra kepes. Baratom azt mondta hülye voltam, pedig sose derült volna ki.neha ugy erzem bärcsak bärcsak... De büszke vok h nemet mondtam. Volt akivel elöfordult ilyet,nekem nehez volt ellenälni de sikerült. Ti hogy älltok az ilyen temähoz? Megteszitek ha tudjätok esely sincs h kiderülne?
2014. máj. 9. 10:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A gondolataidért ne kárhoztasd magadat. A Fantázia rendben van. Nem végletekbe kell esni. Nem kell félrelépni, de nem kell eljátszani a szende szüzet sem.

Fejben (mondjuk önki közben) nyugodtan lehet a szomszéd lánya is, meg lehet erotikus filmet is nézni. Amit elvonsz magadtól teljesen attól ugyanúgy szenvedni fogsz, mintha félrelépnél. Felesleges frusztrációkt ne generálj azért, mert a köztudatban a lányregények fekete/fehér ostoba ideáiban élnek egyesek.

Nettó baromság ez is :)

2014. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de elmondhatom, h elég sok adódott.. de nem éltem vele :) amúgy meg a gondolat az szárnyal, szóval... ahogy az álmok miatt sem, úgy a gondolatok miatt sem kellene idegeskedni. Az viszont aggasztó, h egyáltalán megfordult a fejedben...
2014. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

A barátod egy segg...fej és szánalmas.


Egyébként nincs olyan hogy amit 2 ember tud, az sose derül ki.... mivel a másik embernél akivel lefeküdnél, sose lehet tudni mi lesz a reakció. Lehet ha nem lehet a szeretőd, borítja a bilit...Ha ketten tudjátok, az már nem titok....csak idő kérdése.


Én 4 éve vagyok a férjemmel, de soha semmilyen formában nem csaltam meg...még egy csókkal sem. Pedig lett volna lehetőségem még szexre is... de nem voltam képes rá. Nem éreztem még vágyat sem... szóval hiába volt helyes a pasi, hiába akart megcsókolni, egyszerűen a hideg kirázott tőle... mert nem tudom elviselni ha másik férfi úgy közeledik hozzám...egyszerűen szeretem a férjem és nem tudnám megcsalni...és nem is akarom. Nem is szorulok rá:)


És akkor sem tenném meg ha 100% soha nem tudná meg mert attól hogy ő nem tudja....én még tudnám...hogy megtettem, elárultam a szerelmünket...az ő szerelmét.. És nem tudnék többet a szemébe nézni....28/N

2014. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kedves "férfiak": mi lenne, ha nem törnétek ketté a gerinceteket és megalkuvás nélkül küzdenétek azért, amit akartok és ami jár nektek. Ja az munkával és némi fájdalommal is jár.
2014. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!