Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes egy negyvenes éveiben járó nő 10 évvel fiatalabbat szeretni? Egyáltalán képes-e? Elítélendő?

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
10 év az nem nagy korkülönbség egy javára sem. Miért ne szerethetne bele egy 10 évvel fiatalabba?! Egy negyvenes nő a legszebb korban van, igaz, a fiú 30 évesen még túl fiatal - már érettség szerint -, de ha egymásba szerettek, akkor semmi kifogás nem lehet.Persze az előre tudható, hogy ha a 30-as férfinak még nincs gyereke, az majd arra fog vágyni, de az is lehet, hogy a 40-es nő még tudna szülni is neki egyet. De ha már nem, akkor bele kell kalkulálni, hogy idővel be fog fejeződni ez a szép románc. De ha csak a nő szerelmes, akkor próbálja visszafogni magát.
2014. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem látok benne semmi rosszat. 30-as férfi vagyok és nagyon izgatnak a 40-es nők.

Szóval picit irigykedem. .)

2014. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem látok benne semmi rosszat.
2014. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt gondolom más mentalitás, más habitus, más gondolati-érzelmi világ. Egy 30 éves férfi még a gyermeki világ, ezért nem szeretheti egy komoly, érett negyvenes éveiben járó nő.
2014. máj. 9. 14:30
 5/9 anonim ***** válasza:
én csak azt nem értem, miért nem keres egy korabeli pasit?? Annyi magànyos negyvenes pasi van! Ja, igaz, azok a 70 évesekre buknak:((((((
2014. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ilyen egyszerű ez a kérdés. Sajnos van férfiban aki az érettebbre vágyik, megnyugodni, egy ölelésre. Abban az érában viszont, amikor a fiatal nők arra vágynak, hogy vigyük őket bulizni, legyünk lazák, vegyünk könnyedén mindent. legyen házunk, egzisztenciális alapunk. Miután a faital lányok nagy többsége vágyik arra, hogy bántsák őket, a mazochista dolgokra ezek után ne csodálkozzunk, ha egy fiatalabb férfi idősebb nőre vágyik. Nem vágyom másra mint egy jó szoros ölelésre, amit nem kapnék meg egy 20-30 közötti nőtől.
2014. máj. 10. 01:17
 7/9 anonim ***** válasza:
A 40-es nők nagyon szeretik a fiatalabb, nem papa stílusú, kemény, de már érett pasikat. Megvan a tapasztalat, de még a kitartás is. Ez kell nekünk! :)
2014. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezen marha jót röhögtem, kérdező: "Egy 30 éves férfi még a gyermeki világ, ezért nem szeretheti egy komoly, érett negyvenes éveiben járó nő."


Élesben végignéztem egy ilyen házasságot -a szüleimét - amely 34 évig tartott. Apám 23, anyám 33 volt amikor megismerkedtek. Anyám elvált az első férjétől, majd férjhez ment apámhoz (akkor voltak 27 és 37 évesek). Apám 30, anyám 40 volt, amikor én megszülettem.

Mindketten érett felnőtt emberek voltak, apám hamar a saját lábára kellett hogy álljon, mivel sok testvére volt, és a szüleire nem számíthatott.

Még hogy gyermeki világ! hahaha. Teljes és boldog családban nőttem fel. 34 év házasság után apám eltemette anyámat (a rák vitte el), majd hét év után utána halt. Eszébe sem volt újranősülni, pedig lettek volna jelentkezők.

Tehát kár általánosítani.

2015. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös: Mi az, hogy miért nem keres egy 40-es pasit? A szerelmet nem lehet keresni! Az jön, és kész! Ha 30 évesben jön, akkor 30 évesben.
2015. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!