Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek hogy mindig büdös a szája?

Figyelt kérdés
Sajnos csak heti 1x mos kb. fogat, mert valaki bebeszélte neki hogy a fogkrém rákot okoz. Ez miatt több foga is el kezdett romlani elől is és büdös a szája, de ő nem érzi. Hogy vehetném rá hogy minden nap mossa? 17 éves

2014. máj. 9. 12:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mindig amikor randizni mentek vigyél magaddal rágót vagy tiktakkot és kínáld meg vele.. egy idő után már csak leesik neki.
2014. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Már két hónapja folyamatosan kínálgatom rágóval...
2014. máj. 9. 17:35
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem a fogmosás hiányától büdös a szája, hanem a romló fogaktol( aminek oka ugye a szájhigiénia hiánya)


A romló fog veszélyes lehet..nem csak kellemetlen neked..

Vannak olyan hazipraktikak a fogmosásra, amik tuti nem okoznakrákot...( sztem a fogkrém sem, de nem állnék le ezzel vitázni, van tényleg erre természetbarátabb megoldás is)


Kerek perec mond meg, hogy szerinted van romlő foga, mert kelemetlen a lehelllete..ennyi...

Ebben semmi ciki nincs, inkább tőled hallja..

Nekem is volt így, bár mostam fogat, a párom jelezte.. Nekem nem fajt nem láttam, nem vettem észre, saját számat sem értztem.. Elmentem fogorvoshoz, láss csodt, talált szuvas fogat.. Rendbetették, azőta nincs baj

2014. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egem is kínálgathatnal ragóval, mert nem szretem, nem gondolnám hogy ez a célzás:)

Utolső

2014. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
vegyél neki dentomin (azt hiszem így írják) fogport, a mentolos ízesítésűt. nem okoz még véletlenül sem rákot. személy szerint én sem bízom a fogkrémekben, bár azért mosni naponta kétszer mosom a fogam, de ha van rá lehetőségem, akkor csak ezzel a porral. vagy etess vele mindig almát. azoknál, akik nem bírják a fogkrémet valamilyen okból, ezt is be szokták vetni. : )
2014. máj. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
olajat kell rágni,ez elveszi a szájszagot
2014. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ha látod, hogy romlanak a fogai, akkor nagy a baj.

ajánlgass neki, amit bírsz: gyerekfogkrémet fluor nélkül, fogport, szódabikarbónát, almaecetet, vagy ahogy írták, legalább fogkrém nélkül használja a fogkefét.

ekkora igánytelenség nálam szakítóok.

2014. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!