Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk szeretitek az akaratos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szeretitek az akaratos erőszakos nőket?

Figyelt kérdés

Mit vált ki bennetek az, ha egy lány túl erőszakos?

Pl alap szituáció szerelmes belétek egy lány, de ti nem akartok még egyenlőre komoly kapcsolatot?

A lány annak ellenére folyamatosan nem hagy, és írogat nektek egész nap, amire persze választ nem kap?

És még a családoddal is felvenné a kapcsolatot gondolok itt pl lány tesó stb...?


2014. máj. 9. 15:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A kérdésben leírt szituáció esetén, feljelenteném zaklatásért az illetőt és távoltartási végzést kérnék ellene.

Egy életre megtanulná, hogy a szerinte "cuki" viselkedése otromba, undorító, visszataszító.

2014. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Az hogy a családomra is rászáll meg a tesómra, na hát úgy gondolnám ez már nem normális és veszélyes.
2014. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Akkor ez szenvedélyesnek vagy akaratosnak minősülne

11. válszoló két ügyvédjelöltről van szó a lány meg a fiú is :)) Meg szerintem ez túlzás xd

2014. máj. 9. 15:52
 14/23 anonim ***** válasza:

Na akkor még inkább illene megtanulnia, hogy mit szabad, és mit nem, mert csak egyszer elégeli meg valaki a hülyeségét és örökre csak "jelölt" marad.


Nem túlzás egyébként. A NEM az NEM.

2014. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

De nem hülyén és fejetlenül csinálja! Ha már eltudott végezni egy jogi egyetemet, akkor az ilyenre odafigyelne, amúgy meg, a családja és lány tesója szívesen beszélne a lánnyal és ki is jönnének, a család bírja a lányt, és ők is azt szeretnék, hogy a fiú egy normális családba kerüljön és nem ellenzik a kapcsolatot, hanem szeretnék ők is! Mert jelen esetben itt erről van szó!!!

Ammikor pedig írásra kerül a sor nem erőszakos , és zaklatós tartalmú szövegeket írna, hanem pl szerelmes , aranyos , dolgokat!! :)

2014. máj. 9. 16:01
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rosszabb az akaratos, és erőszakos nőknél. Mikor ha nem vele vagy ír, ha nem vagy gépnél hív hogy merre vagy, minden egyes perced nyomon akarja követni 0-24-ben.


Tipikusan az a tulajdonság amitől még a legjobb nőből is kiábrándulok, és arra gondolok hogy bárcsak szakadna már rá az ég vagy nyelné el a föld, csak hagyjon már békén.

2014. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Lehet, ezért vagyok akkor ilyen mert a szüleim, sosem járnak külön utakon, a boltba és bárhova együtt mennek, ha már nem mennek kettesbe valahova, akkor általában valami baj éri őket, csak együtt megy nekik minden, nincs külön pénz semmi mindenben együtt döntenek, együtt keresik a kenyerüket. Ezt a magatartást láttam tőlük,és is így szeretném. De miért nem akarhat, akkor komoly kapcsolatot , azt mondja tetszek neki, szép vagyok mégis ez a helyzet..
2014. máj. 9. 16:08
 18/23 anonim válasza:
Nő vagyok, és igen, szeretem az "erőszakos" nőszemélyeket.
2014. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mert mentálisan beteg vagy. Akárhogy is csomagolod, ez egy szörnyű és kerülendő tulajdonság.
2014. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ezt "stalking" -nak hívják. Elég undorító magatartásforma.
2014. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!