Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a 168 cm magasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 168 cm magasságommal van esélyem a nőknél?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy azt mondanátok erre, hogy "max. az alacsony csajoknál", de az a gond, hogy én nem látok a korosztályomban (23 éves vagyok) alacsonyabb, vagy egy magas csajokat. Mindegyik magasabb nálam, én meg már 23 éves koromban nem fogok magasabbra nőni. Szerintetek van valami módszer, hogy magasabb legyek, és van esélyem egyáltalán a nőknél?
2014. máj. 9. 15:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A férjem kb. ugyanilyen magas (170 cm) és én még csak nem is vagyok nála alacsonyabb. :) Úgyhogy szerintem ha csak ennyi a problémád, akkor van.
2014. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Szerinte 168cm-errel nem anyira vagy alacsony .Nálam tuti lenne esélyed mert én meg alacsonyabb vagyok töled is :)
2014. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani. :)
2014. máj. 9. 17:24
 14/19 anonim ***** válasza:

Nálam nem lenne, félreteve azt, hogy nem vagyok egyedülallo..

Szóval sosem lett volna, mert én magam 174 magas vagyok..

A férjem csak 176


Tehát szerintem teljesen esélyes egy nálad alacsonyabb lánnyal összejönnöd...


Nekem a frjem most vallotta be, hogy mindig félt ettől, ő sem tartozik az igazán magas férfiak közé, a haverjai magasabbak...

Mármint engem látott a haverjaival dumálni, és hogy szeribte hozzájuk a magasságomból kifolyólag jobban illettem , és attól félt, hogy " mikor jövök rá erre"

Tiszta gyagya.. Nem a magasságát szeretem...ennek ellenére egy alacsonyabb férfi nem jutott volna el odáig nálam, hogy beleszeressek, nem adtam volna esélyt..

Nem a kinézet miatt, tehát a társadalmi elvárások miatt, haenm azért mert így is zavar a saját magasságom, túl nagynak érzem magam, pedig nincsenek súlyproblémáim...

2014. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Megértettem, és egyet is értek veled. Nem azt mondom, hogy nem jönnék össze egy magasabb nővel, de szerintem őt hamarabb zavarná a magasság különbség mint engem. Így ezért nem is próbálkozok magasabb nőknél. :)
2014. máj. 9. 17:50
 16/19 anonim válasza:
Én 171 vagyok, és az utcán járva sok nálam idősebb és jóval alacsonyabb nőket szoktam látni. Amúgy az átlag testmagasság a világon elvileg 165 cm
2014. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nálam pl lenne, csak 162 cm vagyok :D amúgy nekem általában a jóval magasabb srácok tetszenek, de volt már velem majdnem egymagas barátom is, szóval nem ez számít :)
2014. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha szingli lennék, nálam nem lenne esélyed akkor sem. Nem kezdtem soha ilyen pasikkal mert számomra férfiatlanok. 175 centi vagyok. Szóval nálam alap hogy 180 felett legyen a partner. A férjem pl 190 centi és ez pont jó.


De egyébként miért ne lenne esélyed? Több alacsony pasi ismerős van a férjem baráti körében, és mindnek van komoly kapcsolata. 6-7 éves együtt élős, komoly kapcsolatokról van szó, nem pár hónapos semmiségekről...

2014. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ezek a kommentek tényleg jól estek. :) Egyébként aki azt írta, hogy nem jönne össze velem a magasságom miatt, azt teljesen megtudom érteni, ahogy már leírtam pár kommenttel előttem is. Nem csinálok belőle problémát. :)
2014. máj. 10. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!