Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy az exetekkel össze jötettek újra egy idő utnán és minden jól ment?

Figyelt kérdés
Ha igen,mennyi idő utàn?
2014. máj. 9. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak egy ideig
2014. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

inkább azt kérdezd mennyi ideig...

Ezt a hibát kb. mindenki elköveti...párszor.

2014. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Költőnő? ***** válasza:
míg újra tart a rózsaszín köd igen. Amúgy nem.
2014. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
pontosan itt vagyok most én is és a jelenlegi kapcsolatom és az exem között kell választanom eddigi életem legnehezebb döntesének igérkezik..
2014. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Soha, semmilyen körülmények között nem jönnék össze újra egyik exemmel sem. Valószínűleg oka volt annak, hogy szétmentünk. Nincs értelme újrakezdeni, mert újra elő fog jönni ugyan az a hiba, ugyan az az ok.
2014. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ASOT ***** válasza:
Igen, sokan a könnyebbik utat választják, ahogy te is afelé hajlasz.
2014. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Miek a könnyebbik út?? Mire gondolsz?
2014. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első időben jó ötletnek tűnhet de aztán rájössz, hogy ráb***asztál.
2014. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Nekem volt, Ő volt az első tényleg komoly-komoly barátnőm, de közben én beparáztam, hogy egy lyuk lesz életem végéig, így szakítottam, végigdugtam fél Magyarországot, majd rájöttem, hogy mégiscsak Ő kell nekem. Ő pedig megvárt azóta együtt vagyunk, összeházasodtunk, gyerekeink vannak... és boldogan élünk még megint be nem parázok... :)
2014. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó ez ture story?:0
2014. máj. 9. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!