Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mia baja egy nőnek akkor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mia baja egy nőnek akkor, ha elhatározza, hogy fogyózik, majd 1 hét múlva azon nyavajog, hogy nem vett neki csokit a barátja?

Figyelt kérdés

WTF?

A barátnőm folyton nyavajgott, hogy kövé, meg hízott, meg látja a tkörben(én nem látom, hogy 1 dekával is több lenne rajta... komolyan!) és kitalálta, hogy fogyó, semmi csoki, zsíros kaja stb.

És hiába kínáltam, bíztattam, hogy ugyn jól néz ki, nem is hízott, szép vékony, elküldött, hogy ne is beszéljek neki a csokiról, nehogy még kínáljam neki!

És 1 hét múlva vettem csokit magamnak, látta, hogy eszem, erre kiakadt, hogy neki nem is vettem, és most mennyire kívánja azt, meg nem is gondolok rá.

És még én vagyok a szemét, mert mondtam, hogy :"DCe 1 hete még fogyóztál, meg nem akartál csokit enni, hiába nyújtottamÍ!" De hogy én nem értem meg minden...


Mi a fene baja van egy nőnek akkor, ha kitalálja, hogy fogyás, hiába mondják neki, hogy nád szálvékony, nem kell neki a csoki, majd 1 hét múlva a barátja a bunkó mert nem vett neki csokit...

Ilyenkor mivan???



2014. máj. 9. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nő. Ilyenek. Nem szoktad még meg? :D
2014. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most te leszel lehordva, hogy mekkora paraszt vagy, mert előtte eszel csokit, pedig tudod, hogy nem szabad neki. Csak azt nem bírják felfogni, hogy ha egy csokinak nem tud ellenállni, lefogyni sem fog. Jöhettek nők!
2014. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ASOT ***** válasza:
Legalább egy sárgarépát vehettél volna neki ha már nassolni akar de fogyózni
2014. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy tolj egy másik répát a szájába :DDD
2014. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne is próbáld megérteni a nőket.Már sokan próbálták,még senkinek sem sikerült.
2014. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
fogyókúrás hiszti xd
2014. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez női érthetetlen logika. Mondom ezt nőként :D

Mindegy hogy fogyózik-e vagy sem, MINDIG kínáld meg vagy ne egyél előtte ilyesmiket.

2014. máj. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!