Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés feljutni a csúcsra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ramcsiii kérdése:

Milyen érzés feljutni a csúcsra?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,és voltam már együtt pasival,de nem tudom milyen érzés az elélvezés? Mit éreztek Ti olyankor? Tényleg nagyon jó? Én ugy érzem nem vagyok rá képes..
2014. máj. 10. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még sajnos nem tudom, hogy milyen 1 lánnyal eljutni a csúcsra illetve 1 lányt eljuttatni :/ 18/F
2014. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy hegymászót
2014. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenki képes rá, csak a megfelelő partner és a maximális oldottság kell hozzá (ezt a partner is el tudja érni).
2014. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Haha 2-ik..Értem.Hát Én olyankor nem érzek semmit,csak a másik fél boldog utána..kicsit hülye egy érzés aztán..Mikor meg kérdezi,élvezted?!..
2014. máj. 10. 16:58
 5/8 anonim ***** válasza:
És milyen a túl a csúcson?
2014. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert a saját élvezete érdekében cselekszik. Egy odafigyelő társ figyel a másikra is és mindent megtesz, hogy élvezze.
2014. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a párod nem figyel oda kellőképpen rád.

Irányítsd, mond neki, hogy mire vágysz, hogy csinálja tovább vagy intenzívebben, hogy neked is jó legyen.


Hüvelyi orgazmust egyébként is nehezebb elérni, mint a csikló orgazmust.

2014. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2014. máj. 10. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!