Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nagy baj, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj, ha egy férfinak/nőnek gyereke van?

Figyelt kérdés
ha nem ő tehet arról, hogy a másik fél mondjuk megcsalta, vagy meghalt, vagy akármi, akkor miért irtóznak olyan sokan a gyerekét vagy épp gyerekeit egyedül nevelő emberektől?Amikor sok szép nő, és bizonyára sok értékes férfi van, aki így járt, és ezért van egyedül.
2014. máj. 10. 23:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen emberrel sem találkoztam, aki irtózna az ilyen személyektől.
2014. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 WheneverYouWant ***** válasza:
A férfiaknak szerintem nem szokott olyan nehéz dolguk lenni még így sem a nőknek viszont biztosan nehéz. A legrosszabb eset az lehet ha a nő férje meghalt... mert abban a nőben midnigis ott lesznek az emlékek. És az új férfinak azokkal kell majd versenyeznie. Tudat alatt pedig mindig ott lesz hogy ha nincs a tragédia akkor még mindig együtt lennének az új férfi meg nem jöhetne a képbe soha... Úgy gondolom pótléknak érzi magát az ember... Lehet ezt mondani olyankor is ha nincs gyerek. De ha van akkor Ő is mindig erre fogja emlékeztetni..
2014. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert senki nem akarja más gyerekét nevelni, meg meghallgatni, hogy az a gyerek mennyivel különlegesebb mint az összes többi a világon - ettől vagyok a leginkább rosszul.
2014. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyszerűen azért mert nem tudnám sajátomként szeretni más gyerekét. Márpedig ha komoly a kapcsolat akkor a gyerek érdekében, muszáj így lennie, különben ronda vége lesz.

Ez van, sokan nem nevelnék szívesen más gyerekét.

2014. máj. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Van, akit zavar, van, akit nem. Gyerekes nőként én nem érzem hátránynak, mert akit zavar, olyannal nyilván én sem szeretnék összekerülni, hosszú távon nem tudnék vele mit kezdeni. Más meg teljes természetességgel tudja kezelni a témát (mondjuk mert neki is van gyereke, vagy nincs, de szeretne, és például a párválasztásnál az is fontos számára, hogy előre látja, milyen anyát választ a gyerekének, nem zsákbamacska. :) )

Kinek mi a fontos, szerencsére az emberek nem egyformák, nem azonos az értékrendjük sem, és ettől szép a világ. A legjobb, ha mindenki a számára leginkább megfelelő partnert találja meg.

2014. máj. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
kicsit eléggé igazságtalannak tartom, hogy csakis ezért képesek sokan nem lenni valakivel. Nekem nincs gyerekem egy sem, de ismerek olyat, akit még terhesen hagyott el a férje egy másik nőért. Olyat is, akit egy külföldi munka közben.
2014. máj. 11. 00:31
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát nézd, erre mondják, hogy az élet igazságtalan.

Egy gyerek rengeteg időt, energiát és pénzt jelent. Szerintem érthető ha valaki ezt nem akarja vállalni, csak a saját gyerekénél.

2014. máj. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát, én ezt a gyerek dolgot teljesen másképp látom. Szerintem alapjában a gyerekek a világ legártatlanabb lényei. akik amíg nincsenek elrontva, aranyosak és szeretni valóak maradnak. Én sok unokatestvéremet, és rokonomat és ismerősöm gyerekét szeretem, mert szeretni valóak.Ez a "nem szeretni más gyerekét" dolog számomra érthetetlen...
2014. máj. 11. 00:42
 9/14 anonim ***** válasza:
Teljesen más dolog egy rokon gyerekét szeretni úgy hogy azt nem neked kell nevelni, mint sajátodként nevelni egy 'idegen' gyereket.
2014. máj. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9es, nem tudom, még nem neveltem senkiét sem...sajnos.

De elméletileg a szeretet az egyetlen olyan dolog, amit ha adsz, még mindig juthat másnak is...

2014. máj. 11. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!