Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek olyan fiúval, akiről kiderülne hogy volt öngyilkossági kísérlete?

Figyelt kérdés
Tegyük fel akad egy srác, esetleg vonzódtok is hozzá, bejön nektek, beszélgettek, randiztok, és kiderül róla, hogy volt egy öngyilkossági kísérlete korábban. Otthagynátok, mondván, hogy mi van ha újra megteszi, vagy ez nem okozna gondot?
2014. máj. 11. 11:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
egy barátnőm volt, nagy szerelem volt, elég sokáig voltunk együtt, aztán megtudtam hogy történtek dolgok közte meg egy munkatársa között. szakítottam vele, aztán meg jött hogy ő szeret engem, kezdjük újra, amibe belementem, mire ő mégse akarja. Ezzel "szórakozott", aztán 2 hónap után a 3. ilyen után tettem meg... nem fenyegetőznék ezzel, nem istenném meg újra, de sajnos nyoma maradt...
2014. máj. 11. 12:00
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát ha már első ismerkedésnél a képembe vágja az nem valami vonzó, szerintem a srác ezt inkább megtarthatná magának :D
2014. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
nem mondom én el senkinek, de ott virít még mindig egy bazinagy heg a csuklómon
2014. máj. 11. 12:43
 14/18 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:

Aki ilyenért meg akarja ölni magát,az elég labilis lehet érzelmileg és azt senki sem szereti.egyetlen egy okból.Mert az emberek olyan társra vágynak,aki lelki biztonságot tud nyújtani nekik és nem kell mellette aggódni,hogy megcsal-e,vagy csinál-e hülyeséget.

Láttam,hogy a kérdésben ott szerepelt,hogy lányok véleményére vagy kíváncsi,de szerintem erről a kérdésről mind a két nemnek ugyanaz a véleménye.Ezért is írtam férfi létemre.

Szerintem,ha egy egészséges kapcsolatot akarsz,akkor előtte kezdd el lelkileg rendbe szedni magad és ezt az öngyilkossági kísérletet ne nagyon hangoztasd!

23/F

2014. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

én csak a tapasztalataimból indulok ki... nem kockáztatnám meg! egyszer volt dolgom hasonlóval. elmondása szerint csak egyszer akart öngyilkos lenni egy régi szerelem miatt... úgy gondoltam ez nem nagy dolog.

majd miután összejöttünk és belezúgtam, elkezdett lelkileg terrorizálni, fenyegetni ha valami nem úgy alakult mint ahogy ő akarta. igyekeztem kitartani mellette és segíteni, mert akkor még nem láttam át a rózsaszín ködtől, hogy mi történik. fél év után egyszer tényleg öngyilkos lett és csak az intuícióimnak köszönheti hogy túlélte. megéreztem, hogy baj van mert ő volt a mindenem... utána még fél évet voltunk együtt, hiába próbáltam rávenni, hogy menjen szakemberhez (mentem volna vele), nem volt hajlandó. végül azért lett vége, mert megvert és szexuálisan erőszakoskodott.

leírhatatlanul szerettem, de az az 1 év maga volt a horror. 3 éve lett vége, de azóta is fáj ha rá gondolok. sokszor még mindig magamat hibáztatom amiért ezek történtek és amiért nem tudtam neki segíteni.

ő azóta még egy lányt "bedarált", vele is 1 évig húzták együtt és a csaj elmondása alapján azt próbálta megélni vele, amit annó velem. végül úgy megverte a lányt, hogy eltört az arccsontja. rendőrségi ügy van belőle...

lényeg a lényeg: SOHA nem kezdenék újra olyannal, aki már kísérelt meg öngyilkosságot.

úgy gondolom kb mindenkiben van, amikor felmerül ez a dolog, de ha valaki meg is kísérli, az már átlépi az "egészséges" határt.

2014. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
igazság szerint megértek mindenkit, aki nem jönne össze ilyen fiúval. tudjátok én azért tettem, mert nagyon szerettem, és elhagyatottnak éreztem magam, mert ő is elhagyott meg átvert, és akiket barátoknak hittem azok sem segítettek nekem, mindenki átnézett rajtam, nem értették meg mennyire fáj, a családom is kezdett széthullni. kedves utolsó, ha nekem lenne ilyen barátnőm, biztos hogy eszembe se jutna ilyennel fenyegetőznöm, mert úgy érzem nem kell pszichiáter, gyógyszer, meg sárgaház, csak hogy újra érezzem hogy van valaki aki csodál, szeret, akit én is ugyan úgy szerethetek, de most attól tartok, hogy e miatt nem lesz esélyem hogy megéljem...
2014. máj. 14. 21:30
 17/18 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok.

szerintem alapvetően az beteges, hogy egy szakítás miatt öngyilkos leszel. bármennyire szereted és bármennyire fáj, nem normális hogy ilyet teszel.

másrészt az írásodból azt látom, hogy kapcsolatfüggő vagy ("mert úgy érzem nem kell pszichiáter, gyógyszer, meg sárgaház, csak hogy újra érezzem hogy van valaki aki csodál, szeret, akit én is ugyan úgy szerethetek") ez sem normális!! szerintem ezzel már fordulhatnál szakemberhez.

és amíg így gondolkozol, ne is akarj kapcsolatot.. mert különben mi lesz ha a következőnek is vége? megint megpróbálod mert megint csalódott és szerelmibánatos leszel??!

2014. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Tudom, hogy nagyon régi, de én igen. Jól megértenénk egymást, nekem is van 'darkos' múltam. És hiszek abban, hogy az emberek képesek változni.
2016. aug. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!