Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, hogyan mondanátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogyan mondanátok el a párotoknak, hogy pénzért szexeltek?

Figyelt kérdés

Sajnos hiába dolgozom, sok hitelem van. Ezeket csak úgy tudom fizetni, hogy az egyik ismerősöm anyagilag segít szexért cserébe.

Két hónapja van egy párom aki mindezt nem tudja. Hogy mondjam el neki? Nem akarom elveszíteni.


2014. máj. 11. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Drágám, k..va/prosti vagyok.
2014. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Allj ele oszinten es mond el h egy k.u.r.v.a vagy.
2014. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Igazán undorító dolog egy ilyen dolgot UTÓLAG elmondani. Tudod, ha előre elmondod és nem zavarja az nem probléma. De ilyet eltitkolni... Még az is lehet, segített volna.


Minél előbb mondd el.

2014. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Én nem azt ítélem el amit csinálsz ,inkább azt amit nem. Őszinteség kijár mindenkinek.
2014. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Őszödi Ferenc ***** válasza:
87%

"Drágám, 2 hónapja folyamatosan csallak.

Az, hogy pénzt is kapok érte, csak hab a tortán."

2014. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Valoban gusztustalan, ezt akarhogy talalod hidd el el fog hagyni. A legelejen kellett volna tisztaznod h mit csinalsz es meghagyni a dontws jogat neki. Nem tetted. Igy ha abbahagyod amit msot csinalsz inkabb el se mond, ha meg folytatni akarod ezt az eletvitelt inkabb hagyd el egy szo nelkul.

Mi a terved amugy? Abba akaros hagyni ezt vagy elmondod neki es csinalod tovabb? Es arra szamitasz majd o meg tamogat benne?

Ezt elarulhatnad!

2014. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szükségem van a pénzre, de szeretnék szakítani az ismerősömmel. Mi lenne, ha nem mondanám el?
2014. máj. 11. 15:05
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Mi lenne, mi lenne. Hogy lehet ekkora hülyeséget kérdezni. Hazug k**va lennél. És tényleg nem ítéllek el azért, amiért így szerzel pénzt. De azért igen, ahogy csinálod.
2014. máj. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne mond el...
2014. máj. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, szakíts az ismerősöddel, és akkor már zsarolható is leszel.
2014. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!