Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándultam a páromból? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam a páromból? Van visszaút?

Figyelt kérdés

több mint 1 éve vagyunk együtt, pár hónapja szexuálisan műr egyáltalán nem vonz. emberileg szeretem, sok az ölelkezés, puszilgatás, összebújás. de őt nem kívánom, pedig a szexet igen. illetve tegnap szembesültem vele, hogy gyk-n és hasonló fórumokon időzöm mostanában és itt élem ki a "beszélgetős szükségleteimet", mert vele nem tudok hosszan beszélgetni. mintha gyereknek látnám, akivel csak a hülyülés megy, játék, de semmi komoly...

mit gondoltok? van ebből visszaút? helyre lehet hozni?


2013. dec. 28. 12:51
 1/6 Költőnő? ***** válasza:

lehet h vissza lehetne, de ez közös feladat.

ha ő nem tud a problémáról: hogy változzon?

2013. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem nagyon, de egy próbát megér, mivel szereted

beszéld meg vele, változtassatok, hátha felrázná vmi a kapcsolatotokat

2013. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Hasonló volt a helyzet velem és a barátnőmmel. Próbáltuk helyrehozni, de nem ment. Egy évet voltunk még együtt úgy, hogy már nem volt meg az a szenvedély mint az elején. Most évek múlva még mindig jó barátok vagyunk és ha felemlegetjük ezt a dolgot, akkor mindkettőnknek az a véleménye, hogy buták voltunk mert 1 évig húztuk még egymás idejét.
2013. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

tudja, hogy mi a probléma, beszéltünk már róla. szeretné is megoldani. de nem látom semmilyen lehetséges megoldást...


köszönöm a válaszokat.

2013. dec. 28. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:

És a kommunikációhiány miatt vonzódsz hozzá még emberileg , de szexuálisan már nem ?

Furcsa. Ennek fordítva lenne nagyobb valószínűsége.

2013. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálam a barátommal másfél év után állt be ugyanez a helyzet, szerettem, mint ember, de valami mégsem volt az igazi. 3 hónappal később szakítottunk. Bár a mostani eszemmel, nem húznám ennyi ideig. Szerintem, nézz előre. Ennek így nincs sok értelme.
2013. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!