Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A barátommal voltam a hétvégén, összevesztünk egész nap csak került, ráadásul nagyon csúnya dolgokat vágott a fejemhez. Ma eljöttem tőle, akkor kezdett helyrejönni. Kértem tőle h este jöjjön át, mert szükségem van arra h túljussak a dolgokon, ahhoz hogy mellettem legyen, és kicsit még beszéljük át. Mondta átgondolja, addig alszik. Felhívtam, mondta h inkább edzene, és egyedül lenne, meg nincs kedve utazni(25percről van szó!) Erre mondtam neki h jó, megoldom egyedül, tiszteletben tartom:) Erre mondja most, h megy el a haverjaival... Annyira rosszul esik, hiszen nagy nehezen, őt nézve , félretettem a rossz kedvemet meg h hogy megbántott, és nem is az lesz amit mondott, amiért lemondtam ! hanem elmegy a haverjaival... Szerintetek jogos ?
2014. máj. 11. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit túlreagálod, de ha szeret akkor valószínű bocsánatot fog kérni :) én is voltam már így, h nem volt kedvem a saját barátnőmhöz, akit kvára szerettem csak kicsi hangulatingadozás miatt változatosságra volt szükségem :D
2014. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Összevesztetek valamit, ami lehet hogy őt is megbántotta és a haverjaival szeretne most lenni, amíg Ő túlteszi magát rajta.

Lépj túl rajta, menj el te is egy barátnőddel valahová, tedd félre a rossz hangulatod.

2014. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!